Avid Studio

Fórum k programu Avid Studio
Zamčeno
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Díval jsem se na to videjko,neshledávám na něm žádnou chybu.Nevím jak se chová kamera při snímání rychlejších záběrů, jestli náhodou nebude vidět prokládání.Jinak je to velmi hezké,koník vepředu je vykreslený,pozadí je drobet neostré,ale to umí lépe kamery se záznamem do XMF a jejich datový tok je někde kolem 50 MB/s takže pro mně by to bylo dokonalé.
Nevidím důvod proč exportovat nebo konvertovat tohle video do jiného formátu.Je to standartní AVCHD s průměrným datovým tokem do 17 MB/s.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím, nevím ale samozřejmě cenu kamer s tím datovým tokem kolem 50 ještě jsem nikde na ten formát XMF nenarazil.Jinak při rychlejších záběrech /ale opravdu rychlých/ji chybí i pohotové zaostření ale takovýchto švenků se člověk snaží vyvarovat.
Ještě se zeptám,když jsme u těchto údajů existuje nějaký soft pro zjištění detailních
údajů třeba u souborů m2ts,mts a pod.Na codeky ať již v systému a pod. to mám /měl jsem satelit na PC/ a tam to bylo dost důležité.
Střihový program něco v informacích ukáže ale nechce se mě to vždy otvírat.Lépe by bylo
využít nějaký rychlejší postup.Hledal jsem na internetu ale nic vhodného jsem nenašel.
Poraďte jestli vůbec něco existuje nebo odkaz.Díky.
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

MediInfo
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Já používám MediaInfo,zeptejte se Googla,stáhněte,vyzkoušejte.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Díky zkusím.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,stáhnul jsem tedy Media Info /jak pro 32 i pro 64 bit verzi/ale jsou tam u obou pro instalaci tři soubory jeden CLI druhý DLL a třetí GUI různé velikosti,který máte nainstalovaný vy ať již romolus nebo steviezah abych nemusel laborovat.Jeden bych předpokládal,že je pro knihovny,druhý pro procesor a třetí grafiku?Co tedy použít.Díky.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Použijte soubor GUI.Přesně je to MediaInfo_GUI_0.7.50_Windows_i386.exe pro 32b verzi.
Pro 64 b je to verze MediaInfo_GUI_0.7.50_Windows_x64.exe
Jsou to po spuštění samoinstalovatelné.
Pokud jste stáhl MediaInfo_GUI_0.7.50_Windows_i386_Without_instaler.lz7 tak tu ne,protože rozbalení a instalaci musíte udělat Vy.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Díky.
tatapeta
Příspěvky: 3
Registrován: 08.11.2011, 21:21
Kontaktovat uživatele:

Prosím o pomoc s importem z kamery. Přešel jsem z Pinnacle 14 kvůli rychlosti zpracování AVCHD na AS. Při importu přímo z kamery se mi nyní zobrazují v místech importovaných straemů náhledový obrázek ze starých straemů, které již v kameře nemám. Při hledání příčiny jsem zformátoval i disk kamery. Přesto náhled v importovaném straemu je ten starý úvodní obrázek, ale když spustím náhled straemu, tak se běží záběry skutečně natočené na kameře. To samé se mi zobrazuje když se pokusím o import v Pinnacle 14, ale tam jsou ty náhledy straemů zase jiné, v minulosti v Pinnacle používané. Část importovaných straemů - odhadem druhá polovina má již náhled na straemy korektně zobrazen, odpovídající "pod ním uloženým straemem". Když to obejdu a stáhnu si straemy z kamery do počítače do "složky", zobrazí se mi při importu z této složky náhledy straemů korektně. Pokusil jsem problém řešit přes Exac, kde programy jsem programy koupil, ale odpověděli mi, že neznají řešení a ať tedy používám import přes složky v počítači. No připadá mi to jako opruz 8-), protože jinak jsem s oběma programy spokojen. (tu)
Pepa

starecek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nazdar, snad jsem tady na dobré adrese. S Avid
> Studiem se teprve pomaloučku seznamuji,
> rozkoukávám se, čím nahradit již
> nepodporovaný AVID Liquid (aspoň tedy
> částečně). A hned narážím (mám stažené
> demo) - jak se zde dělá klasický ZOOM , tedy
> vyjetí druhého videa z prvního (z libovolného
> místa - např. z mapy)? Dík ...
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů