klady a zápory PD 9 x64

Odpovědět
evik

Když je přechod mezi klipy, objeví se nad timeline tlačítko PŘEPNOUT. Ovlivňuje zda se klip posune nebo ne.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím evik,
no to je dobrá rada, děkuji vyzkouším ale napřed to tlačítko musím najít. Já tam sice mám "přepnout do zobrazení scénáře" ale to asi není ono. Nicméně, pokud se použije ten kouzelník tak ty efekty nejsou mezi klipy ale na samostatné timeline jako stopa s titulky "T".
Děkuji Šány
evik

Pro Šány:
Když jsou efekty ve stopě titulků, zkusila bych přidat další stopu pro video, efekt, který je potřeba odstranit bych přetáhla myší do nové stopy, zamkla bych stopy ve kterých nechci posun a pak teprve odstranila efekt nebo část videa.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím evik,
ano, děkuji, to tlačítko jsem už objevil, ono se ukazuje pokud jsou přechody a efekty na stejne timeline jako video. A ten návod na odstranění vyzkouším, zní to logicky.
Děkuji za rady, Šány.
Pavel
Příspěvky: 6
Registrován: 06.06.2011, 20:35
Kontaktovat uživatele:

Rozhoduji se pro PD 9 ale u trialu jsem nenašel klasickou stmívačku a prolínačku. U PS jsem používal pohyblivé menu dvd je něco podobného v PD . Může mi někdo poradit kdo ma plnou verzi.
evik

Stmívačka a prolínačka je v jednom "fade" Funguje automaticky, na začátku a na konci stmívačka, mezi klipy prolínačka. Po přidání mezi klipy do timeline a jejím označení se dá ještě přepínat (tlačítko vlevo nad timeline, které vyskočí po označení přechodu)
http://evikvideo.rajce.idnes.cz/navsteva/#fade.jpg
evik

Pohyblivé menu v PD pravděpodobně je, sestra je na všech DVD má, ale já ho nikdy v PD nedělala, takže nedokáži poradit. Já vždycky používala Nero a teď už dlouho nic. Snad někdo jiný poradí.
Milan

Pohyblivé menu v PD9 je pěkné.Já na rozdíl od jiných uživatelů exportuji pouze na disky a to na DVD formát AVCHD ,nebo na BD. Bohužel výroba těchto disků se mi nedaří,program se z 95% zasekne a nejde dál. Po všech laboracích na různých PC jsem to už vzdal a program nepoužívám. Legálně jsem ho koupil na SW. a myslím že v tom programu je nějaká chyba,já ty stahované programy nemám rád a krabicová verze není ke koupi. PC mám v pořádku chyba je v PD9! Disky DVD s videem Mpg2 720x576 se vytváří dobře.
Pavel
Příspěvky: 6
Registrován: 06.06.2011, 20:35
Kontaktovat uživatele:

Měl jsem málo času na PD se dostávám až dneska. Stmívačku jsem našel. Hledal jsem jí v jiné záložce, mám to zatím v angličtině. Pro Milana zkoušel jsem tam narychlo naházet dva krátké klipy a použil jsem šablonu dvd menu . Vcelku rychle to zpracovalo a vypálilo DVD v AVCHD. Vracel si tu PD 9 , vzali ti ji a jáká to byla verze.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů