AVCHD v Pinnacle 15 UC

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Bohužel na AVCHD v PS15 je Váš notebook slabý nehledě na to že je je dobré mít alespoň 2 hdd .Jak už zde někde je psáno PINAKL je poměrně náročný na HW
Dávid

A cez čo by bolo možné spraviť film v takej to kvalite a s takýmto strojom ?
Laďa

PC je v pohodě.
Hledal jsem na webu, ale nic podrobného o importu a expotru jsem nenašel. Ale podle roku vydání, soudím, že by s tím mohl být problém. Proto ta moje poznámka. To se teprve začínaly kamery s 50p objevovat a softy vždy dohání HW. Takže by to poslední verze měla již znát.
Mnozí neradi opouští Pinnacle kvůli češtině. Jinak bych doporučil Corel Videostudio X6. Testoval jsem to pro kamaráda, je to hodně podobné PS, ale stabilita byla trochu lepší a organizer materálu také. Myslím, že se brzy objeví další verze.
Jinak osobně v těchto softech nedělám, proto neznám jejich podrobná nastavení a možnosti. Pro mě jsou hodně omezující.
Dávid

No ale pre laikov ktorý potrebujú niečo raz za rok tak si myslím že to stačí OK vyskušám novší pinnacle a ak nie tak uvidím ;) každopádne zatiaľ dik ;)
Laďa

Právě pro ty laiky je dobrý ten Corel. Za jednu cenu kompletní soft, ne jak PS, kde se vše přikupuje. Stabilita se u PS asi trochu zlepšila, protože se již na to tak nežehrá. Prostě to chce vyzkoušet více softů a který je OK, nedělá problémy a vyhovuje, ten se používá. Tak jsem postupoval.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Laďa

Nikdy jsem neodinstalovával programy. Vždy jsem vracel celou kopii čistého systému.
pppppv
Příspěvky: 29
Registrován: 12.11.2012, 22:56
Kontaktovat uživatele:

Môžte prosím bližšie vysvetliť tieto dve vety?
"Nikdy jsem neodinstalovával programy. Vždy jsem vracel celou kopii čistého systému."
A v Exacu mi odporučili pri inštalácii novej verzie starú radšej odinštalovať.
Laďa

Při instalaci systému do PC, si dělám zálohy disku (AcronisTrueImage). Takže po instalaci jakéhokoliv softu a jeho odzkoušení se mohu vrátit do čistého systému.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host