AVCHD v Pinnacle 15 UC

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
adriM

Jé učit se nový program jo? No asi mi nic nezbyde a pokud u toho nebudou takové nervy se sekáním, tak to za to stojí.
Díky za radu, zkusím
RK

Poradíte prosím, jak dostat do Pinnacle 15 soubory AVCHD?
Nejsem schopen otevřít soubory natočené v digitální videokameře. Mám je již připravené na pevném disku, postup načítání znám, ale hlásí mi to chybu.
Díky za radu. RK
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Je třeba mít číselným klíčem vygenerovaným skrze váš osobní pass v Pinnacle odemknout funkci AVC zpracování souborů. Nejde to ale myslím v nejnišší ořezané verzi. Při registraci aplikace na internetu, by měl možná tento klíč dorazit mailem. S Pinnaclem už delší dobu nedělám a tak jen matně lovím z paměti. Určitě se to tady na foru již několikrát probíralo, stačí hledat. :-)
David

Zdravím,
chcel by som sa opýtať ako dosiahnem vytvorenie obrazu v 100% kvalite...Pracujem na filme z dovolenky, ktorý má niečo cez 2 hodiny. Jedna sa o video točené vo 1080p 50s/s a rád by som to takto dostal do kopy....čiže zrejme AVCHD formát...jedná sa o to, že rad by som to vypálil na BD.
Ak pri Exporte nastavím Blue-Ray Disc tak mi tam hodí : Velikosť 48 GB (čož mi nevadí), 63% kvalita ( a to mám nastavenú najvyššiu ) a zostava mi na disku ešte voľné miesto....a zároveň obraz nie je plynulý :( Ak nastavím AVCHD tak mi to zachová aj rozlíšenie aj plynulosť obrazu. Pri výpočte mi to vyhodí nejakých 33,5 GB ale neponúkne mi vytvoriť obraz na BD ale len DVD...a najväčšia veľkosť je 8,5 čiže mi to tam nevojde :(
Ako dosiahnem požadovanú kvalitu ?
Laďa

Davide, neodpovím na dotaz. Nepoužívám PS. Jen se Tě zeptám, a proč na BD, kolik lidí ve tvém okolí má player. Teď si polož otázku, kolik lidí ve tvém okolí má LCDTV, která přehraje MKV. Exportuj výstup AVCHD/h264/mp4 s datovým tokem 17Mbps a udělej z toho MKV soubor (můžeš nechat i MP4, jen se trochu hůře přehrává). A délka videa 2hod, není to moc? To jen můj osobní názor.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Nechci být impertinetní, ale Láďa možná žije v nějakém paralelním vesmíru. Má-li on rád MKV soubory, znamená to snad, že je to standard?! Dvě hodiny mu připadají moc?! Já dělám každou naší dovolenou 6 - 8 hodinovou, a po pár letech je celá rodina smutní, že jsem natáčel tak málo. Pravda, BD dělám výjimečně, ačkoliv máme doma tři BD přehrávače, ale to hlavně kvůli tomu, že dělám každý den dovolené zvlášť na AVCHD v 50p kvalitě, cca po 35 - 40 minutách. Takže Davide směle do toho! Nenechte se zvyklat a plňte si své sny, dle Vašeho přání. :-)
Laďa

O MKV jsem se nezmínil, že je standart. Jen to přehraje většina nových TV a tak je to přístupnější pro prohlížení.
Nechtěl jsem Davida "zvyklad", jen navrhuji další možnost.
Jinak, video by mělo být srozumitelné a neúnavné, takže by tomu měla odpovídat i délka.
David

A nik nemá skúsenosti s týmto formátom ? Alebo ako dosiahnem po vyrenderovaní a zostrihaní takú kavlitu v akej som natáčal ? ako to mam vyrenderovať ?
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

XXX
Laďa

Kamera11.
O té délce videa jsi to napsal rozumně.
U MPEG2 bych dal trochu vyšší bitrate než 16Mbps, ale ono to dělat do MPEG2 stejně nedává moc smysl, když kamera točí h264/m2ts. Držel bych se tedy toho nastavení kamery, to jde zjistit programem "MediaInfo" To exportovat a zálohovat na exHDD. Pro pouštění známým (přenos na USB Flash) z tohoto vyrobit mp4/mkv, klidně i o bitrate 10-12Mbps. To stačí a zmenší se velikost. Dávám vše na internet a tam to dělám jen s bitrate 5Mbps. Mě se to osobně osvědčilo. Každý si najde svůj způsob, jak to řešit.
Davide, nastuduj parametry svého zdroje a potom se u exportu co nejvíce v nastavení přiblížit. Pro MKV to exportuji do MP4 a to převedu, již jsem o tom psal. Musíš znát vlastnosti a možnosti programu, jak se co a jak nastavuje.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host