AVCHD v Pinnacle 15 UC

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
kekso

Dik za odpoved. Este jedna otazka, prosim ta nevies preco mi prehrava video zrychlene, je to len v nadstaveniach, alebo je to sposobene mojivh slabym PC-ckom. Taktiez, ked to exportujem do AVI formatu, tak to ide tiez zrychlene.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Zrychlené přehrávání nebude způsobeno PC.Problém této kamery se tu řešil,odkaz je zde:
http://pstudio.martr.eu/forum/read.php?22,6179,page=1
Zkus to pročíst,snad ti to pomůže.
kekso

Dik za radu. Vsetko som si precital a som z toho trocha prekvapeny. Je pravda, ze kamera samsung HMX 300, nahrava v 1920x1080i/50s-s, ale taktiez PS15 podporuje 1920x1080/50i, teda aspon sa to da v PS15 nadstavit, ale aj tak, ked nadstavim tento format prehrava mi to zrychlene. V com je problem?
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Konečně jsem se k tomu dostal tak to shrnu:
Před koupí kamer Samsung řada HMX a SMX jsem varoval zde na foru už loni před Vánocemi:
http://pstudio.martr.eu/forum/read.php?15,5145
Tuto chybu odstranili,místo ní se objevila ta Vaše:zrychlené video.
Opět pomáhá pouze konvert v jejich přiblbém Intelli Studiu,pak se s tím dá něco dělat.Obdobný problém vznikl i u kamer Panasonic,pro Adobe Premiere na to museli vydat opravný patch,aby se to dalo editovat.Bohužel zrychlení videa oproti zvuku má příčinu ve způsobu záznamu v kameře.Budete muset používat v PC ke konvertování výrobcem dodané Intelli Studio.Tento program není volně ke stažení,je uložen v paměti kamery a odsud se instaluje do PC.Mimo jiné,v návodu pro tuto řadu kamer se dočtete,pokud nepoužijete jejich program ke stažení a editaci videa,neručí za výsledek.Stupidní alibismus,je to na soudní spor s velkou šancí vyhrát,ale kdo se do toho bude pouštět.Mohu-li Vás poprosit pověste mi někam krátké video ke stažení testnu to v Ediusu 6.
Rastislav21
Příspěvky: 22
Registrován: 24.04.2011, 12:55
Kontaktovat uživatele:

zdravim vas,po dlhsej dobe mam zasa par nejakych otazok.
nova zostava ktoru som vdaka odbornikom tohto fora (romolus,steviezah) zostavil je super slape rychlo a je to naozaj ovela lepsie riesenie ako notebook.v pinnacle projekty vypracuje asi 3 krat rychlejsie ako notebook.
skusam pouzivat rozne formaty najviac sa mi overil obraz blu-ray=blu ray disc.ked skusam vytvorit subor napr.m2ts tie mi pri pretacani v pc stale kostickuju prehravam v pc vo windows media player.ale opakujem len pri posuvani videa vpred a vzad.
ked ho pozeram bez posunu vpred alebo vzad ziadne kostickovanie nie je.problem je len so suborom formatu Mpeg-2 TS.
v akom programe prehravate v pc videa?a viete mi poradit nejaky vhodny software na vypalovanie blu-ray diskov.archivaciu.dakujem.
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Momentálně všechna videa přehrávám v Cyberlink Power DVD 11 včetně DVD a BD disků v souboru na HDD.
Rád bych Vás všechny upozornil na stávající normu pro BD disky:formát videa musí být 50/60i nebo 24p.Všechno ostatní nesplňuje normu a možná i proto někteří máte problém s BD disky vytvořené v PS.
Pro vypalování používám Ashampoo Burning Studio momentálně verzi 2010.
adriM

Prosim potřebuji zpracovat svatbu, ale je natočená na novější typ kamery v HD kvalitě. Tu mi starý Pinnacle 9 nechtěl vzít, při konverzi se zničila kvalita. Pořídli jsme si proto Pinnacle studio 15 a tam se to šíleně seká, máme na to slabé PC. Dá se to nějak vyřešit? Vezme nám ten druh videa HD i nějaká nižší verze Pinnaclu aniž by se to sekalo? Děkuji
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

To bude možná hlavně tím,že máte slabý počítač, který není schopen HD video řádně zpracovat.
adriM

takže se to pak může sekat i při případném exportu videa a na DVD? Žádné řešení než koupit lepší počítač není? To se nám teda kvůli jednoho videa nechce :-(
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Tak to sestříhejte v trialu Sony Vegas Pro 11. Je na měsíc volně k dispozici plně funkční a je svižný i na relativně slabších strojích. Ke stáhnutí na webu. :-)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host