Kamera Panasonic TM700

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Děkuji všem co mě poradily ohledně grafiky, a ted k" evik."Kameru jsem si včera teprve přivezl a teprve se otrkávám a v pw9 ještě neskoušel jen v AVIDU ovšem bez střihu jen jsem převedl nahr. do souboru 1min domácí záběr...Chtěl bych se Vás ještě zeptat používáte ke kameře ještě nějaké doplnky ? Mám na mysli sklo proti, poškrábání ,sirokoúhlou předsádku, stativ atd .můžete mě dát tip kde sehnat.Jinak stativ jsem objevil u nás v bazaru Velbon VT 528 údajně stál3000, je k mání za polovic .Hledal jsem na jejich stránce abych se o něm nejdřív něco dočetl ovšem ten typ jsem nenašel.Jinak používám stejný OS7 64jako Vy.
evik
Příspěvky: 21
Registrován: 09.06.2011, 12:58
Kontaktovat uživatele:

UV filtr jsem nasadila hned jak jsem kameru koupila. Bez ochrany objektivu bych si netroufla vlézt na trať a vůbec nikam:) Kamera má jeden s nejširších objektivů, širokoúhlou předsádku nepoužívám. Stativ taky ne, protože "pobíhám" s kamerou sem a tam. Všechno natáčím z ruky. Kamera má výbornou stabilizaci a když to ustojím, záběry jsou jako ze stativu. Mám menší stativ Sony... nebo měla, už jsem ho delší dobu neviděla, který jsem použila jednou, s funkcí časosběrný režim. Koupila jsem si za 3200 Kč baterii Panasonic a pak jsem objevila neoriginál baterii za 690 Kč s kterou jsem moc spokojená. Taky jsem jednou použila stabilizátor Modosteady, ale nějak nemám odvahu ho používat před tolika lidmi, vypadám s ním dost srandovně i;) Taky mám na mikrofonu několik vrstev chlupaté látky, přelepené páskou. Nic moc to nevypadá, ale vítr a motory jsou teď v pohodě B)-
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

To evik, bohužel u modelu 900 je použit už jiný typ baterie a to ne vbg ale vbn u mě s číslem 130 prošel jsem různé el. shopy s nabídkou baterii do Pan. kamer ale v nabídce jsou jen baterky jen pro model700 vbg130/260.No bude to asi fuška ji sehnat.
evik
Příspěvky: 21
Registrován: 09.06.2011, 12:58
Kontaktovat uživatele:

Určitě se za nějaký čas objeví :)
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host