Kamera Panasonic TM700

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,chtěl bych touto cestou poprosit zde na foru majitelku této kamery s nickem "evik"
jaké jsou její zkušenosti s touto kamerou a to hlavně ohledně zvuk. části?Někde jsem četl že kamera má ventilátor a ten údajně zanáší nějaký hluk do natáč. zvuku.Co je na tom pravdy? Ptám se proto že uvažuji o její koupi.Předem děkuji za odpověd.MONYS
evik

Zdravím, posuďte sám jestli ho slyšíte:
Já se zvukem větráčku problémy nemám, řekla bych, že je to méně (vůbec) slyšet než u kamer na miniDV kazetky, kde byl nebo nebyl ;-) slyšet motorek.
Chce to, podívat se na nějaká videa a posoudit.
Moje recenze na kameru je zde: http://digitalni-kamery.heureka.cz/pana ... 0/recenze/
Videa natočená kamerou Panasonic TM cca od 7/2010 jsou zde: http://www.youtube.com/profile?user=evik6363#g/u Ty starší jsou natočené kamerou Sony HDR-HC3E.
Pozor ! některá videa z poslední doby nejsou moje, ale to poznáte na kvalitě záznamu :-)
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověd Vaši recenzi jsem četl .Mají ted vyjít na jaře nový kamery tak asi počkám.Investice tak do20tis.Ještě Vás poprosím kde se dá koupit ten POWERDIR?Kolik stojí?Zkoušel jsem ho ale mě padal nevím proč, mám 6ti jádro 3.4ghz 4g ram sice je graf. hd pouze integrovaná ,win7-64 a to jsem tam dával mts soubory z fota Pan.TZ7 video je 720p.V PS ULTIM.14 to nepadá.





































,
evik

Dá se koupit tady: http://www.sw.cz/digitalni-video/uprava ... in=zbozicz
Osmička mi taky občas zamrzla, ale s devítkou nemám žádné problémy.
evik

Když s koupí kamery počkáte, nic nezkazíte nebo hlídejte Aukro, jestli se tam neobjeví nějaký skvost za dobré peníze.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Pro MONYS. Podle Vašeho popisu máte slušné parametry na střih HD videa, ale s tou grafickou kartou bude potřeba něco udělat, jinak si HD video moc neupravíte. Jděte koupit raději graf. kartu ATI/AMD, minimálně řadu 5xxx nebo 6xxx. Potom to bude OK.
evik

Ještě jedna ukázka mikrofonu (a to na něm mám ušitýho kulicha)
evik

Pro Romolus:
Já když sleduji svoji grafickou kartu, tak se do střihu skoro vůbec nezapojuje. Kvalitní grafické karty slouží hlavně pro hraní her a jejich rychlého, detailního zobrazení.
Na stránkách Exac píší:
Výběr grafické karty je ve většině případů nedůležitý. U střižen Studio se grafická karta stará pouze o vykreslování samotného programu na obrazovce PC.Jedinným požadavkem je pouze kvalitní OVERLAY, neboli funkce starající se o přehrávání videa. Máme-li na grafické kartě podporu 3D výpočtu, urychlí se ve Studiu výpočet efektů Hollywwod FX.

... urychlení výpočtů efektů Hollywwod FX, není moc pádný argument pro koupi nové grafické karty :-)

Vývoj se posunul dopředu a i integrované grafiky plynule přehrávají HD video a někdy i lépe, to v případě, když si koupíte takovou gr. kartu, která si nerozumí se zbytkem PC ;-)
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Beru Vaše argumenty na vědomí, ale potom proč se plno lidí setkává se sekáním videa nebo zelenou obrazovkou, když mají slabou gr. kartu nebo starou nebo sdílenou. Pro zpracování DV videa je gr. karta opravdu téměř nepodstatná, ne tak u HD videa. Moje zkušenost vlastní a z různých diskusí. Nehodlám se tu nijak přít o potřebnosti té které grafické karty. Každý ať se zařídí po svém.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host