Vytváření filmu

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
radek
Příspěvky: 1
Registrován: 25.07.2005, 09:57
Kontaktovat uživatele:

Ahoj, přiznám se, že jsem poměrně nováčkem v této oblasti, přesto prosím o radu. Když to vezmu úplně od začátku, tak jsem nahrál video část se 12ti bytovým a část se 16ti bytovým šifrováním zvuku. Ve chvíli kdy jsem vše sestříhal a upravil ve Studio 9, tak mi proces vytváření filmu (rendering) zastaví vždy v jednom místě a tím je zřejmě zrovna moment, kdy jsem na kameře změnil nastavení zvuku. Netušíte někdo co teď s tím aniž bych musel zpátky na dovolenou a točit znovu:-) Díky, Radek
iPJ

No nevim, asi bych postupoval, ze bych film rozdelil na dve casti (dle toho zvuku - stavajici projekt bych ulozil jako treba Pom1 a tu cast s jinym zvukovym nastavenim bych odmazal), pak tu prvni cast vyexportoval do avi (pozor, myslim, ze tady bude potreba zmenit nastaveni pro export zvuku - aby byl stejny s druhou casti). Pak bych znovu otevrel puvodni projekt, ulozil jako Pom2 a odmazal zacatek - misto neho bych nacetl a vlozil vyexportovany avi soubor z Pom1. To by mohlo slapat, ne? Kdyby to nefungovalo - coz nemyslim - zustava nam porad ten puvodni projekt ;) . iPJ
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host