otvorenie m2ts suboru v pinnacle 14

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
karolnovy
Příspěvky: 1
Registrován: 09.01.2011, 12:50
Kontaktovat uživatele:

Dobry den, mam problem s nacitanim suboru typu m2ts (AVCHD) v pinnacle 14. Vo Windows 7 ho nemam problem otvorit. Kde robim chybu?
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Máte aktivovanou funkci AVCHD zadáním klíče v Pinnacle 14? V opačném případě je tato funkce zamčena. Registrační klíč jste měl dostat při registraci mailem zdarma, alespoň ve verzi Ultimate collection tomu tak je.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zdravím ,prosím o radu koupil jsem PSHD14 ULTIMATE zaregistroval a mail. mě přišel key pro aktivaci v MPEG4Kodeku. Nevím si rady kam klíč zadat pochopil jsem jen že se má zadat do help PS tam kromě zadání klíče to chce nějaké heslo či co.Přitom soubory s videem AVCHD jdou načíst a jde s nimi pracovat mám to pochopit tak že jsou klíče aktivovány pouhou registrací při instalaci PS?Předem dík za radu.
zdenek2
Příspěvky: 111
Registrován: 25.09.2010, 10:49
Kontaktovat uživatele:

Zvolte: Nápověda -> Zobrazit aktivační klíče
měl by tam např. být (nevím jestli tam budete mít všechny nebo naopak nějaké další):
MP3 Encoding/Decoding XXXXX-YYYYY- ...
Dolby 2CH Encoding/Decoding XXXXX-YYYYY- ...
Dolby 5.1 Consumer Encoding XXXXX-YYYYY- ...
MPEG-4 Encoding/Decoding XXXXX-YYYYY- ...
Dream Glow RTFx XXXXX-YYYYY- ...
H264 XXXXX-YYYYY- ...
DivX XXXXX-YYYYY- ...
MPEG Encoding/Decoding XXXXX-YYYYY- ...

Pokud tam klíče nemáte, zvolte Nápověda -> Obnovit aktivační klíče
popř. ručně zadat po volbě Nápověda -> Zadat aktivační klíče
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

V mailu tyto klíče mám od těch jednotl.funkcí není mě ale jasné kam je zadat v tom helpu 1 pole je zadejte mail druhé vypadá jako pole pro zadání klíčů ovšem u něj je poznámka pasport2 .Já jsem žádné heslo neobdržel takže stejně nevím jestli je to aktivováno nebo ne.U mailu s přiloženými klíči je poznámka kterou jsem přeložil a pochopil asi tak že jsou to klíče pro budoucí použití .Jsou tedy klíče aktivovány podle vás nebo ne?Jak jsem v úvodu psal soubory AVCHD jsou v pinacle načteny a lze je editovat.Předem díky za trpělivost.
zdenek2
Příspěvky: 111
Registrován: 25.09.2010, 10:49
Kontaktovat uživatele:

To, jestli Vám hesla přišla v e-mailu ještě nemusí znamenat, že v konkrétní aplikaci Pinnacla, kterou máte nainstalovanou ve svém počítači, jsou tyto klíče aktivovány.
Pokud se Vám ale po volbě v Pinnaclu: "Nápověda -> Zobrazit aktivační klíče" zobrazí tabulka klíčů, které jsem uvedl v předchozím příspěvku, pak jsou v Pinnaclu aktivovány. Ta písmena XXXXX-YYYYY- ... atd, která jsem uvedl výše jsou ta hesla, které Vám také přišla v e-mailu (samozřejmě jsem místo konkrétného mého hesla psal písmena XXXX-YYYYY-. atd). Aktivační klíč (heslo) je pět skupin písmenek vždy po pěti písmenkách (ABCDE-FGHIJ-KLMNO-PQRST-UVWXY ... to je příklad :) )
Jiří

Asi mám týž problém. Koupil jsem včera Pinnacle Studio 15 Ultimate Collection a nefungují tam AVCHD (soubory s koncovkou m2ts). Též mám Windows 7.
Tyto soubory nelze otevřít, tj. ani natáhnout do projektu. Aktivační klíče jsem získal a aktivoval 3:
AMR
Dolby Digital 5.1 Channel
MPEG-4/DivX

Nepomohlo to, stále se soubory m2ts nedaří otevírat...

Další kliče se mi nenabízí, a to ani při volbě "koupit aktivační klíče".

Stále to nefunguje. Poradí někdo, co s tím?
Romča

Mohl by mi prosím někdo říct aktivační klíče?...Strašně moc prosím =(((
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Aktivační klíče jsou jedinečné a vygenerované pro každý jednotlivý Pinnacle. Každý má svůj jedinečný PASS, podle kterého se dané klíče generují. Takže obecné klíče nejsou, protože by nebyly funkční. Na internetu se potuluje generátor klíčů pro Pinnacle, stačí jen hledat...
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Popřípadě existuje aktivační prográmek Pixie.Pokud důkladně prostuduješ tohle video
http://www.youtube.com/user/steviezah#p ... 5AZdS9-ht4
asi budeš vědět co hledat.Jenom prosím Tě neinstaluj tu verzi,kterou já testuju,je upravená na azbukou ovládáná Windows.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host