Stabilizátor pro malé kamery

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Lada

U těch kloubů z gola sad bych Vás chtěl upozornit, že nebývají v ose. Ale kardanový kloub má kříž a tím pádem je v ose. I to hraje roli při použití u stabilizátoru.
lubud

Lada: Princip mají stejný, takže záleží na výrobci (jako vždy...):)
radegast

řešení : snadno rychle a zdarma
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Neskutečné,bláznivé,humorné,excelentní příspěvek,funguje to a už dlouho jsem se tak nenasmál při realizaci.Doporučuju shlédnout i videoodpověď,taky pecka:
kajko
Příspěvky: 11
Registrován: 17.02.2011, 15:16
Kontaktovat uživatele:

Tady jsem objevil jeden produkt, který se zdá být celkem použitelný, koukněte na ukázková videa. Pokud tedy nezarazí ta cena. Ale ve srovnání s těmi profesionálnějšími to zas tak moc není. A člověk to nemusí vyrábět doma na koleně.
http://www.syntex.cz/produkt.asp?id=1890&tab=popis
Zoban

Tak jsem koupil Manfrotto modosteady 585. Kameru mám taky Panasonic TM700. Nechce se mi vymýšlet vyzkoušené. Můžete napsat jaké závaží nakonec poskytlo nejlepší výsledky? Případně s jakou barterkou. Děkuji za info..
Danel

http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=24229505
Je to nástroj, který eliminuje pohyby ruky od kamery a díky tomu odstraňuje všechny nedokonalosti způsobené držením kamery rukou.
Stabilizátor je ideální pro natáčení během chůze, běhu a jízdy autem atd., protože zajišťuje vždy plynulé, stabilní záběry.
Je to nejznámější a nejlevnější druh stabilizátoru, který se v západní Evropě prodává již několik let.
Stabilizátor je vhodný pro kamery od 0,3 do 1,3 kg ( bez baterie ) s centrálně umíštěným upevňovacím otvorem.
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já ho koupil a do týdne jsem ho vrátil. Bylo to velmi vratké a vyvážení bylo takřka nemožné. Navíc měl stále tendence se otáčet do stran kolem své osy a také stačil lehký vítr a kamera se na něm nepříjemně houpala. Byl to můj velký omyl! Ještě, že jsem to koupil na internetu a šlo to vrátit. Jinak bych za to vyhodil 3200Kč. :-((
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host