DIGITAL 8

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Po přečtení předešlého tématu miniDV jsem chtěl napsat něco o DIGITAL 8. Mám asi pět let starou kameru se kterou jsem velmi spokojen. Asi před rokem jsem dostal starší kazety HI8 a 8mm abych je vyzkoušel a popřípadě vyhodil. Tak jsem je zkoušel přehrávat na mé kameře. A stačila vydloubnout jedna dirka na kazetě a rázem se z analogové kazety stala kazeta DIGITAL 8. Záznam jsem několikrát přehrál a musím říct, že se kvalita obrazu nijak nezměnila. Co vy na to?
Jets

Mám taky Digital 8 a kazety HI8 normálně používám, zkušenosti jsou dobré - akorát na kazetu 90 se vleze asi 60 minut záznamu... Cos myslel tím vydloubnutím dírky?
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Pokud si položim kazetu páskou k sobě a otvory pro přetáčení nahoru tak na pravé horní straně jsou čtyři otvory. Jedna dirka je uprostřed. Ta je u HI8 a 8 zalepená. Pokud tuto dirku propiskou prodloubnu tak se kazeta bude kameře jevit jako DIGITAL 8 a umožní ti na ní nahrávat i v režimu LP. Kdežto u HI8 a 8 ti povolí jen na SP. Tak se ti i na 90 vejde 90.
Radúz

Kvalita záznamu je v režimu SP a LP stejná?
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Kvalita je v pohodě jak na SP tak na LP. Už jsem na kazety opakovaně přehrál a nic se neprojevilo.
fans

Ahojte.
Ak nahrávate na iné ako Digital 8 kazety,používajte len jednu značku kazety.Už musel dať vyčistiť hlavy.Teraz je to v pohode.


Naposledy oživil Anonymous v 22.12.2020, 23:12
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů