otevření MPEG4 v Pinnacle 9

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
jets

Stačilo změnit poměr 16/9 na 4/3... Někdy stačí trochu používat rozum a je to v pohodě...
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Teraz si ma dostal, ja som trochu spekuloval ci nie je chyba v kodekoch a ty mas dva rozlicne formaty. 8-)
martinek.p
Příspěvky: 18
Registrován: 13.02.2005, 00:44
Kontaktovat uživatele:

Zdravím Tě "jets" Tak tenhle problém jsem řešil asi před půl rokem. Jde to celkem lehce,jak už bylo zmíněno výše. Je to program "DVD to AVI converter" který free a je volně ke stáhnutí na netu. Pomocí něho lehce vyrenderuješ jakoukoliv část DVD do AVI a ten pak můžeš zpracovat lehce ve Studiu 9. Zkoušel jsem to a jde,pokud máš zájem můžu Ti ho poslat mailem i s lehkým popisem jak na to. Formát si nastavíš jaký chceš. To umí taky a je použitelný bez problémů jako třeba vlastní pozadí do menu a podobně. Sestříhat lze dobře s projektem z kamery.
jets

Díky "martinek" - DVD to Avi mám, to není problém, já měl problém s otevřením filmů které jsem např. stáhl z webu. S DVD nemám problém... Už to mám ale vyřešené - mám klíče na odemknutí MPEG4... Dík za snahu
Rolf

Dobry softik na preklad vela roznych formatov sa vola Xillisoft. Je jednoduchy a rychly. treba len vyskusat, aky format vas typ studia zoberie . Odporucam SVCD, kvoli kvalite.
marty008
Příspěvky: 3
Registrován: 20.12.2006, 17:29
Kontaktovat uživatele:

Ahoj taky jsem měl ten problém když jsem tahal video z kamery která nahrává na HDD bylo to v MPEG4 a v neru vision 6 jsem to převedl do MPEG2 tam to jde a potom jsem to natáhl do Pinnaclu9 ale mám jiný problém že ten obraz když jsou tam třeba baráky nebo stromy nebo voda tak hrozně jako mží až z toho bolej oči a nedá se na to koukat a nevím co stím když to pustím na lcd tak je to lepší ale neni to uplně dobré. Nevíte někdo co stím?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host