otevření MPEG4 v Pinnacle 9

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
jets

Prosím o radu, potřeboval bych dostat do svého videa nějaké scény z filmů které mám v MPEG4 a pinnacle mi to nechce otevřít. Můžete mi někdo poradit jak na to? Eventuálně jak převést MPEG4 na AVI?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

No ... Studio píše chybovou hlášku, že nepodporuje MPEG4, takže ho tam asi nedostaneš (pokud na to není zas nějakej placenej upgrade). Zkus to video otevřít ve VirtualDubu, vystřihnout požadované scény a uložit je třeba v mpegu2. Ten už Studio zvládne.
jets

nějak mě to nejde otevřít ani v tom Virtual Dubu... Sakra! Přesto díky za radu...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

To je divný. Bral jsem to jako samozřejmost, ale teď to zkouším a fakt nic.
Píše to, že chybí kodek pro dekompresi nebo co.
Zkusím stáhnout poslední codecpak a uvidím.
jets

Pokud na něco přijdeš máš u mě sedmičku skvělého červeného :-). Je to pro mě celkem důležité a pátrání je zatím marné...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Takže problém bude asi u kodeku. Abys to mohl otevřít potřebuješ nespíš enkódovací kodek. Ten není součástí těch CodecPaků, takže ho musíš někde stáhnout. Teť jde ale o to v čem to je. Xvid je zadarmo a DivX je placenej (takže stáhneš pouze demoverzi).
http://www.xvid.org
http://www.divx.com
Paur

Na stránkách www.exac.cz je patch pro Studio 9.4.0.23c BETA - tam už by měl jít import MPEG4 i *.vob z DVD. Zatím tam jsou ale jiné mouchy (viz jejicch originální podklady), takže to chce asi počkat na ostrou verzi.
Joe-Joe

jets:
Skus si pohladat DVD to AVI Converter. Terazky je tusim verzia 3.0. Trial je vsak obmedzeny na 90 sekundovy zaber.
jets

Tak jsem si dokoupil zdrojové kódy a beží to v pohodě - jen škoda těch 500Kč...
jets

Tak je to stejně k ničemu - záběry v MPEG 4 nejdou kombinovat s klasikou z videokamery - má jinou šířku... shit!!! Nevíte někdo náhodou co s tím???
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host