Hudba a vícestránkové menu

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Kedik
Příspěvky: 9
Registrován: 18.03.2005, 09:24
Kontaktovat uživatele:

Udělal jsem si pohyblivé menu, kam jsem vložil scénu z filmu a podbarvil jsem ji vlastní hudbou z MP3. Menu má víc stránek a když se pohybuji po stránkách, tak hudba s každou stránkou začne hrát vždy od začátku skladby. Jde to nastavit tak, aby hudba nezačínala od začátku s každým přechodem stránky?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Nevěřím a zkouším taky. Opravdu! Tohle je myslím další dost závažný nedostatek, který asi nepůjde obelstít.
shimpi

a co natáhnout hudbu-skladbu pod celou šířkou všech stránek menu ? pokud máš skladbu krátkou tak zkrať délky klipů v menu, to je jen nápad ne zkušenost:-)
Kedik
Příspěvky: 9
Registrován: 18.03.2005, 09:24
Kontaktovat uživatele:

Taky mě to nejprve napadlo. Klip filmu mám stejně dlouhý jako menu s více stránkami a dost jsem si vyhrál, abych měl taky hudbu stejně dlouhou. A nic. Tak nevím...
martinek.p
Příspěvky: 18
Registrován: 13.02.2005, 00:44
Kontaktovat uživatele:

Právě čtu Tvůj dotaz na problém s tou hudbou. U mě to není problém,dělal jsem to tak jak píše výše "shimpi" a bez problému to funguje. Tak nevím kde by mohl být problém...
REDpittBULL
Příspěvky: 38
Registrován: 26.05.2005, 11:56
Kontaktovat uživatele:

Hmm,tak nevím - taky mám stejný problém,vícestránkové menu podbarvené hudbou a navíc stejná hudba je i v úvodu. Ale i když ji mám nataženou přes celé menu i první klip (a použil jsem jednu z nabídky přímo v PS),tak jak při listování,tak i při spuštění toho prvnho klipu začne hudba hrát vždycky znova od začátku.To to opravdu někomu dělá a jiným ne?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host