ZPacker Freeware Edition

Vše co se týka pluginů a doplňků
Odpovědět
Darwee

Pro Mart: Ahojky!!! Nevíš náhodou jak funguje tahle utilitka od MisterZ?Jestli jsem to dobře pochopil tak by měla vytvořit novou složku přechodů, do který by se třeba nainstalovaly oblíbený přechody,ale jak to provést?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zatím jsem se jí nezabýval, ale nasadil jsi mi brouka do hlavy a mrknu na to.
Darwee

Tak mi to nedalo a už asi vím.Funguje to asi takhle: Spustíš ZPacker,vybereš si nejdřív přechody libovolně-jednotlivě, vlastní,tovární, nebo celé packy,určíš složku a do ní se potom vytvoří záloha v podobě exe souboru.Z něj potom lze všechny zálohované přechody nainstalovat třeba při přeinstalaci Studia ,nechtěném smazání,nebo třeba je někomu poslat(podle autora i prodat :-) atd.Protože ZPacker dodrží všechny původní cesty a nastavení, tak si myslím za je to dobrý nástroj pro odzálohování především vlastních přechodů při přeinstalaci.Daw.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem ho taky vyzkoušel a je to přesně jak píšeš.
Objevil jsem pouze jednu nevýhodu - velikost výsledného souboru. Pokud vezmu např. jeden z těch efektů co jsem si stáhl z ruska tak ten soubor hfz má kolem 2kB. Pokud ten efekt vyexportuju ZPackerem má to kolem 2MB.
Ale pro hromadnou zálohu je to ideální.
Roman

Omlouvám se,
ale jak se tento program používá.
Stahl jsem si jej (cca 6k) spustil, probliblo černé, jakoby DOS-ovské okno a nic.


Naposledy oživil Anonymous v 21.01.2021, 19:27
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů