Dazzle DVC USB a jake drivers a soft stim jede.........

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
vmjv
Příspěvky: 6
Registrován: 12.05.2005, 17:31
Kontaktovat uživatele:

Ahoj vsem
potrebuji pomoci, koupil jsem na eBay Dazzle DVC USB { Digital Video Creator } SN: DVCUSBPV 215074.
Problem je ze ten prodavajici nemel zadne CD s drivers nebo s programem, doufal jsem ze na Pinnacle webu najdu vse potrebne a hlavne ty drivers, ale zpletl jsem se.

Proto jsem se obratil na tech. sup. Pinnacle com a doufal ze me technik pomuze, moje otazka byla myslim dost jasna, Jake drivers nebo jakej soft Pinnacle Studio je urcene pro Dazzle DVC USB , jestly V9 nebo V8 { kamarad me pujcil Studio 9 co ma on ke svemu Dazzle ale drivers nejsou pro muj DVC USB} .

Odpoved tech. sup. Pinnacle od nejakeho pana John Nicholas je opravdu SUPEROVA :-) pise ze si mam jit koupit NOVEJ Dazzle se vsim vsudy a neotravovat ho.
Proste odepsat nekomu jednu vetu je pro toho pana z Pinnacle problem, stacilo jen : potrebujete Studio 8 a tam jsou i drivers pro Dazzle DVC USB ..................

Tak ze prosim vsechny tady na auditku, vite kdo ma nebo mate Vy nekdo stejny Dazzle DVC USB ?? Muzete me nekdo pomoci a napsat me jaka verze Studia ma v sobe ty drivers ?? 8 nebo 9 ? nebo muzete me nekdo zkopirovat drivers { ovladace} ?? Soft ktery stim DVC USB umi pracovat mam ale drivers ne :-)
Zkousel jsem i drivers z Dazzle 80 co mam doma us asi rok ale ani ty drivers nejdou.

Dikkkkk Jirka
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Ak som dobre pochopil potrebujes drivers.
JAky typ DVC mas. Je ich viac, ja mam DVC150.
vmjv
Příspěvky: 6
Registrován: 12.05.2005, 17:31
Kontaktovat uživatele:

No problem je ze na tom mem Dazzle jsem nenasel NIC jen serial num. , vse co na nem pisou je presne tohle: Dazzle DVC USB { Digital Video Creator } SN: DVCUSBPV 215074
Tak ze nevim co to je, podle S/N by to mohl bejt 150 { cislo rika 2"150"74 }.
Drivers me stacej, Studio 9 mam a Studio 8 si sezenu ale myslim ze to bude chodit i s jinyma programama.

Pokud ti nic nerekne s/n tak to mohu vyfotit a poslat ti adresu kde to bude na netu.

dIK MOC Jirka
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Ak je to DVC tak tu je link na driver
Popripade si sosni niektori PCLEUSBHardwareInstall, alebo
PCLEUSBHardwareInstall_East,
co som nasiel na CD.
Ak Ti nebude nic pasoval, tak sa kukni na EXAC v sekcii Dazzle, ktory typ DVC mas. Potom mozem spekulovat dalej.
Ak to budes vediet, tak to vyhladas aj cez Google ;)
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

[quote]Problem je ze ten prodavajici nemel zadne CD s drivers nebo s programem...[/quote]
To je inak velmi divne, mal si to vobec v originalnej skatuli? ::o
Kukni sa do manualu a tam by malo byt napisane co balenie obsahuje.
Ak vobec mas manual. :D
vmjv
Příspěvky: 6
Registrován: 12.05.2005, 17:31
Kontaktovat uživatele:

DIK Joe-Joe
koupil jsem to na aukci za par sestaku, bez niceho, zadne CD zadna krabice zadnej manual
Proste JEN Dazzle a trafo NIC jineho nemel, take to stalo i s postou deset dolaru.

Stahl jsem si ty drivers a na tom vebu jsem nasel ze mam Dazzle DVC 120 , to je poresne on co tady mam.
Dik a dam vedet jestly to jede.
DIK moc
Jirka
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Drzim palce B)-
vmjv
Příspěvky: 6
Registrován: 12.05.2005, 17:31
Kontaktovat uživatele:

Tak drivers pro muj tam nejsou ani v jednom, jsou tam drivers jen pro Dazzle 80 a 150, ten muj mizera je Dazzle 120 a ten tam neni. Mas jeste jine drivers? Preci neni mozne aby se nedaly nekde na netu najit drivers pro Dazzle 120, nebo je Dazzle 120 TAK moc starej kram ze uz i drivers jsou v popelnici.

Pokud mohu jeste poprosit tak prosim Dazlle 120 drivers:-))

Jirka
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Chvilu musis pockat, neviem ci to mam a treab to pohladat.
vmjv
Příspěvky: 6
Registrován: 12.05.2005, 17:31
Kontaktovat uživatele:

To je dobry, DIK rad pockam, nikde jsem drivers pro Dazzle 120 nenasel a take musim sehnat Studio 8 , v.9 s Dazzle 120 asi chodit nebude,ale mam jinej program snat to snim bude chodit.

Dik Jirka
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host