Pin.Studio 10 nenajde kameru Canon

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

Zdravím, nemohl by mi pls někdo poradit s tímto problémem: Připojím kameru a ta se normálně ohlásí ikonou vpravo dole. Ve Studiu 10.8, na panelu "Zdroj videa" se však kamera neukáže.
Dřív tam bylo "DV Camcorder Canon", teď je tam jen "DV Camcorder", ale ten je tam i bez připojené kamery. Při pokusu se připojit i tak, objeví se hlášení "Nelze připojit k videozařízení". Zkusil jsem stáhnout a nainstalovat i FREE editor WINdv, ale ten kameru nenajde také. Na jiném PC je vše O.K. Problém tedy bude v PC, nebo ve Studiu.
(WinXP SP2, Pentium 4, 3000 GHz, 1MB SDRAM, PinnacleStudio 10.8.0.4641)
Díky předem za radu jj
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zkus kameru odebrat ze systému (když je připojená) přes správce zařízení (v XP: Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Správa počítače -> rozbalit správce zařízení, najít kameru a přes pravé tlačítko myši volbu odinstalovat.) Pak ji odpojit, restartovat počítač a zkusit to (znovu by si měl nainstalovat ovladač).

Ještě bych zkusil připojit jinou kameru (jestli je rozhozený jen ovladač od té jedné kamery nebo celé).

Obvykle bych poradil přeinstalovat Studio, ale pokud ani WinDV si s tím neporadí, tak je to zbytečné a nejjednodušší pak bude přeinstalovat Windows.
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

Reinstalace WinXP? To je nejblbější způsob opravy, jaký znám.
Zvlášť , když nevím, jestli by to vůbec pomohlo.
Holt budu zatím ( do příštího kolapsu Woken ) nahrávat do PC doma a do práce si to přenesu v šuplíku (Jako dosud).
Díky za rady. Slatored
lubud

Mně pomohla reinstalace directx.
slatored
Příspěvky: 29
Registrován: 05.03.2008, 10:36
Kontaktovat uživatele:

9.9. 2008 vyřešeno !
Vyndání a zastamdání karty 1394 do PC.
JJ
Devil...

Ahojky.. prosim o radu.

Chtel jsem si prevest video z videokamery Canon MD255 pres FireWire do notasu MSI VR601.
Pouzivam program Pinnacle Studio 11 Plus. Doma na stolnim pc mi vsechno funguje jak ma..ale jakmile dam tady prevest video tak se se Pinnacle tvari jako ze nahrava ale pritom se film nenahrava... Na kamere vsechno bezi jak ma.

Zkusil jsem i Windows Movie Maker a ten dela totez...dam nahravat a kamera se zacne normal prehravat ale nenahraje se do notase nic....

Moc prosim poradte.. uz jsem zkusil co se dalo..
Odebrat ze spravce zarizeni znova pridat...NIC
Kodeky odinstalovat a nainstalovat znova..NIC

Moc prosim poradte..diky moc


Naposledy oživil Anonymous v 29.12.2020, 02:49
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host