jak vlastně instalovat pluginy

Vše co se týka pluginů a doplňků
Odpovědět
rejža

Jaký je vlastně správný postup instalace pluginů do Pinnacle Studia?
Díky za odpověď
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Některé balíčky mají instalátor, takže jeto bez problémů (např. JPs Software).
A ty ostatní co nemají instalátor se "instalují" tak že adresář s pluginem (obsahuje soubor .fex, většinou i soubor .xml a někdy i další) překopíruješ do C:\Program Files\Pinnacle\Studio x\Plugins\RTFx\ a po dalším spuštění Studia se dají používat (zobrazí se ve vlastní nabídce pluginech).
rejža

Takže jestli tomu správně rozumím, tak provedu normální instalaci - setup kamkoliv a následně již uvidím plugin v nabídce Studia?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Ano, přesně tak.
Buba

Asi jsem na něco zapomněl, když do pinn.12 nainstaluji a to i přes instalátor na př.Mercalli, Adorage filter.Heroglyph atd na všech se mi objeví zámek /logo Pinnacle/ a nemohu se ho zbavit. Podotýkám, že před přeinstalováním do jiného PC mě vše fungovalo normálně. Moc děkuji za radu.
Zdenek2129

Nainstaloval jsem pligin Perspective transformations do Photofiltre studioX podle návodu a nechce se mi objevit v postraní liště pluginů jako ostatní pluginy které normálně fungují.
V čem je chyba.
Hurvínek

Dobrý den,jsem laik a chtěl bych se zeptat kde mohu v studiu 14 otevřít avizované "(zobrazí se ve vlastní nabídce pluginech)" nemohu to stále najít ? Moc děkuji za radu - již jsem bezradný.
tomasova

rejža napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jaký je vlastně správný postup instalace
> pluginů do Pinnacle Studia?
> Díky za odpověď


Naposledy oživil Anonymous v 05.11.2022, 15:58
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů