Problém s instalací

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Jarda11

Dobrý den,rád bych poprosil o radu.Při instalaci P8 se v samotném závěru,kdy je již nainstalováno 100%, proces instalace zasekne a přestane reagovat.Pomůže akorát ctrl+alt+delete, anebo ruční restart pc.Zkusil jsem tedy nainstalovat P9 a dělá to úplně to samé,v závěru instalace prostě zamrzne.Po restartu lze program normálně spustit,kamera ale nejde připojit.Taktéž při pokusu o odinstalování program nereaguje.Přitom na starém pc to fungovalo bezvadně, měl jsem na něm 2000,teď mám XP.Děkuji.
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

zkus pameti! jestli jsou ok...
Martass

Vypni před instalací FIREWALL,mělo by to pomoct.
Jarda11

Vypnout Firewall nepomohlo,nic se nezměnilo.Zapomněl jsem ještě dodat,že při instalaci,když se to ptá na typ instalace - jsou tam tři - typická,minimální a vlastní,tak mohu pokračovat pouze,vyberu-li vlastní.Pokud vyberu první dvě,hlásí,že není dostatek volného místa a abych uvolnil místo na disku,nebo změnil součásti.
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

uvolni si misto na disku C a dej typickou instalaci...
Jarda11

Na disku jsem měl ještě před vyčištěním 250 giga volno.Cos myslel tím zkus paměti jestli jsou ok?
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Pokud mas 250 gb mista na disku C: tak to mas asi nejakou divnou instalaci Pinnacle Studia, kdyz ti pise ze mas uvolnit misto na disku. Ohledne pameti: Zkus je projet testem jestli jsou oki. To je zaklad a zacatek hledani problemu se spatnym chodem programu a vubec celeho PC. (program memtest86)
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů