Nefunguji mi pluginy

Vše co se týka pluginů a doplňků
Arka1n

Teprv zacinam s vytvarenim videii a potreboval bych se zeptat jak mam rozjet ty pluginy ktere stahnu tady na pstudio...normalne stahnu pluginy rozbalim a dam je do C:/Program Files/Pinnacle/RTFx a kdyz zapnu pinnacle tak je tam nemam..(verzi pinnaclu mam normal 9 a pluginy stahuju na 9) takze kdybyste mi mohli pls poradit...
omicron269

To mi me taky zajimalo. Mam verzi 10 a taky mi to nejde.
Arka1n

Nevi nekdo co s tim?
Jirka

A mas to takhle:C:/Program Files/Pinnacle/Plugins/RTFx.
Arka1n

Jasne vsak sem to tam psal nejsem tele
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Píšeš, že máš PS9, máš i poslední patch? V prvních verzích devítky pluginy nefungovaly.
fordd
Příspěvky: 1
Registrován: 12.04.2009, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Ahoj

mám problém v pinnacle 12 pokud přidám k videu plugin rychlosti a dám mu příkaz opačně tak při renderování mi to napíše chybovou hlášku "selhání exportu (chyba renderování) 0/420 @ 00:00:00:00 [00:00:00:00-00:00:16:20]

nevíte někdo co s tím je to efekt který je nutný při práci na projektu a taky bych ho rád používal, ale nevím co s tím

dík za každou radou
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Zkus to v novém projektu s kouskem videa. Pokud to tam tu chybu pořád bude dělat tak asi jedině přeinstalace Studia.
rejmi
Příspěvky: 42
Registrován: 07.03.2005, 23:27
Kontaktovat uživatele:

Zkusil bych nejdrive vyrenderovat do AVI jeden plugin a (v samostatnem projektu) a potom bych dal druhy plugin (opet samostatne). Pak bych to pridal do puvodniho projektu. Jednou se mi to take stalo, i kdyz s jinymi pluginy.
Cottage

to: fordd
Máš poslední patch ten řešil problémy s tímto pluginem?

To co radí rejmi je dobrá rada, ale já bych nic neexportoval, ale použil bych pomocný soubor ze složky "render", protože tam už je jednou vyrenderován, tak proč to dělat dvakrát :).
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host