NAHRAVANIE VHS do PS

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
zincica
Příspěvky: 3
Registrován: 26.11.2006, 21:33
Kontaktovat uživatele:

pri nahravani analogoveho zaznamu do PS do MPEG, sa po zadani nazvu suboru, ziadny subor neuklada, PS sa tvari ze nahrava, ale v skutocnosti sa nic nezaznamenava - ziadna chybova hlaska sa neobjavuje, pri zazname do AVI PS oznami ze sa vyskytla chyba a koniec

dakujem za radu
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Rad by som poradil, ale neviem cez co si to graboval.
TV karta, predvodnik A/D, digitalna kamera s prevodnikom......
zincica
Příspěvky: 3
Registrován: 26.11.2006, 21:33
Kontaktovat uživatele:

neviem ci to dobre napisem: sposob prepojenia je VHS rekorder - AV Breakout Box - graficka karta NVIDIA FX 5200
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

AV Breakout sice nepoznam ale napadajú ma rozne možnosti:
- ty grabuješ z analogového zdroja do DV AVI aka je konfiguracia compu? Hlavne pamat a CPU a množstvo spustených programov na pozadi.
- je počuť a vidieť obraz ktorý ide z karty?
Skús grabovať do ineho formátu napr. do mpg.
Grabovanie cez grafické karty je najhoršia možná varianta, čo sa týka aj kvality.
Skús si požičať od niekoho digitálnu kameru, ktorá ma AD prevodnik.
zincica
Příspěvky: 3
Registrován: 26.11.2006, 21:33
Kontaktovat uživatele:

mam AMD 64, 1.8 GHz, 512 RAM, v tom by nemal byt problem, este tak pred rokom to v pohode ficalo do mpg, teraz ked dam format mpg tak sa sice tvari ze nahrava, ale v skutocnosti sa ziaden subor na disku nevytvara, obraz aj zvuk je v poriadku
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Ked Ti to predtym frcalo, tak je zrejme poskodena instalacia PS. Urcite si potom nieco instaloval. Mne sa toto stalo s PS10 a preinstaloval som cely komp, ale PS10 musela ist hned prva, inak som nemohol spustit Media manager. Vidim to na reinstal.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host