STUDIO +10 ZAKOUPENE V USA

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
dagmar sieglova
Příspěvky: 1
Registrován: 27.10.2006, 05:05
Kontaktovat uživatele:

Zakoupila jsem pri svem pobytu v USA PS +10 od americke firmy internetem. Muze mi nekdo poradit, jestli na nem mohu zpracovavat moje nahravky z domova, porizene v syst. PAL, zda vysledne video bude take v PALu, a bude mi hrat po navratu domu na nasich prehravacich?
Prosim o rychlou odpoved, specha ! diky
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Mam pocit ze v USA je (NTSC only) coz by Ti teoreticky nemelo jet s kamerou se systemem PAL. Prodej studia v norme NTSC a PAL je pouze v ceske republice. Ja osobne jsem si kdysi stahnul studio z internetu a bylo jenom v NTSC. Jinak dodatecne jde NTSC zaznam prevest do PAL.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Dagmar, kukni sa v nastaveni ci mozes nastavit PAL. Musis to spravit prv nez zacnes grabovat resp. spracovavat projekt.
Petr

US verze jede jen v NTCS, takze NIJAK !
Zkus se obratit na EXAC, mozna Ti nabidnou nejaky rozumny upgrade.
chalupa

Odpovím na tento dotaz po vlastním odzkoušení: Studio +10, zakoupené přímo v USA je dodáno s instakačním DVD , označeným US/EU. Při instalování dokonce nabízí instalačního průvodce v češtině, prostředí však české nenabízí. Přiložené content DVD jsem nainstaloval z mé české verze od EXAC, protože na americkém bylo uvedeno NTSC. Program se přeinstaloval do českého prostředí a nabizí i v některých písmech diakritiku. Vypálené DVD plně funguje na DVD přehrávači i PAL televici v ČR.Tolik má osobní zkušenost a přeji Dagmar příjemnou práci s programem.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host