YouTube kanál Romolus66 odcizen

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Dobrý den, a všem, co o mě mají nějaké povědomí tímto sděluji, že můj YouTube kanál Romolus66 byl odcizen hackerem a jeho název je teď Best Programs Free https://www.youtube.com/@FreeSoftWare2022/videos. Všechna má videa tam zůstala, jen už nemohu žádná přidávat, ani s nimi nijak dál nakládat.

Proto jsem si vytvořil kanál nový, kde bude náhled na mojí tvorbu dál pokračovat s názvem Romolus66.2.

Byl mně odňat i Google účet a já byl donucen vytvořit si účet nový. Ten starší je taktéž zachován, ale zaheslován a já se k němu nemohu nijak dostat a odvolání přímo u Google není mně známými prostředky nijak možné. Nenašel jsem způsob, jak dostat svůj Google účet zpět. Všechny rady přímo od Google jsou jen v psané formě, ale kontakt k nápravě neexistuje.

To je pro mne důkazem, že Google je tu jen na to, aby na lidech prospíval, ale jinak na ně úplně a totálně s..e.

https://www.youtube.com/watch?v=fQsddLOZEic
Návštěvník

To je smůla .Tak ať se daří alespoň na novém účtu!
Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 49
Registrován: 02.01.2023, 22:51
Bydliště: Valach v utajení na Hané
Kontaktovat uživatele:

Romolus píše: 09.12.2022, 10:33 Dobrý den, a všem, co o mě mají nějaké povědomí tímto sděluji, že můj YouTube kanál Romolus66 byl odcizen hackerem a jeho název je teď Best Programs Free. Všechna má videa tam zůstala, jen už nemohu žádná přidávat, ani s nimi nijak dál nakládat.

Proto jsem si vytvořil kanál nový, kde bude náhled na mojí tvorbu dál pokračovat s názvem Romolus66.2.

Byl mně odňat i Google účet a já byl donucen vytvořit si účet nový. Ten starší je taktéž zachován, ale zaheslován a já se k němu nemohu nijak dostat a odvolání přímo u Google není mně známými prostředky nijak možné. Nenašel jsem způsob, jak dostat svůj Google účet zpět. Všechny rady přímo od Google jsou jen v psané formě, ale kontakt k nápravě neexistuje.

To je pro mne důkazem, že Google je tu jen na to, aby na lidech prospíval, ale jinak na ně úplně a totálně s..e.
Nezlobte se, ale to je podle mě Vaše těžká chyba, která ale se dá napravit. Chyba je v tom, že jste asi nepoužíval dvoufázové ověřování.

Dvoufázové ověření, také označované jako dvoufaktorové, umožňuje přidat do účtu další úroveň zabezpečení pro případ, že by vám někdo odcizil heslo. Po nastavení dvoufázového ověření se můžete k účtu přihlásit pomocí:

* Hesla
* Telefonu

Povolení dvoufázového ověření
Otevřete účet Google.
Na navigačním panelu vyberte Zabezpečení.
V sekci Přihlášení do Googlu vyberte Dvoufázové ověření a pak Začínáme.
Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Hesla
Telefonu
.... jinak v podstatě zde:
https://support.google.com/youtube/answer/76187?hl=cs
Uživatelský avatar
Buchar
Příspěvky: 49
Registrován: 02.01.2023, 22:51
Bydliště: Valach v utajení na Hané
Kontaktovat uživatele:

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host