Úplné vyčištění HD

Odpovědět
Daffy

Zdravim.Jaký program na úplné vyčištění HD aby bylo možno opětné nahraní Ediusu 7,měl jsem ho nahrány už jednou a podruhém nahrání se objevi hláška po spuštění Ediusu error 15.0.0.Udajně se uloži nějaké data v HD které nelze nijak odstranit z HD.Co je na tom pravda???
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Pokud je to legální verze a neprovedl jsi deaktivaci licence, máš smůlu. Pokud si pamatuji, byly v ceně licence dvě, tak bys měl mít ještě jednu.
Pokud to je trial, tak jedině formátovat HDD nebo najít někoho, kdo to dokáže najít a vyčistit v registrech. :D
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Romana 51 ,mám ED8 a taky jsem měl obavy s přeinstalací ale nepotvrdilo se.Už jsem EDU přeinstalovával asi čtyřikrát a to i na nový disk SSD který přitom EDU neviděl.Je pravdou že jsem vždy vrátil licenci před odinstal.Mám i udělaný klon na klasickém HDD.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Když jsi vrátil (deaktivoval) licenci, tak je to v pohodě. O tom také Daffymu píši. Ale mně už se stalo, že jsem vrátil licenci a Eda to nevzal.
Pomohl mi Syntex na který jsem se obrátil a dal to s GV do pořádku. Klonování jsem tu už doporučoval, používám Acronis.


Naposledy oživil Anonymous v 23.12.2020, 18:38
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host