mapa vložená do projektu videa, na které se vyznačuje trasa

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
Radek

Zdravím všechny a prosím o radu ohledně vložení jakékoliv mapy, např. ČR do videoprojektu v Pinnacle 9, na které se bude objevovat trasa. Něco jako v klasických cestopisech v televizi /Objektiv/ kde se pomocí např. červené čáry vyznačuje na mapě, kudy cestovatel právě projíždí, atd..... Díky moc. Radek
Jura

Staci kdyz se podivas na clanek Znazorneni trasy na mape na tomto webu. Je to mezi clanky v poradi 16-20.
Radek

Jakej článek 16-20, co to je !!!
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Exizstuje okrem tohto fora i web zaoberajuci sa Pinnacle. Tam je aj ten clanok.
Inak presny link je : http://pstudio.martr.eu/view.php?cisloclanku=2005073101
Radek

Jo díky joe-joe, konečně někdo, kdo dá konkrétní místo nálezu a né nějaký články 16-20 jako Jura Šuhaj lúpežník
Zdeněk1

Mám dotaz, v PC si tu mapu přenesu do malování a tam na ní namaluji tu trasu, nebo jak. A ještě jeden dotaz, byl jsem v Chorvatsku, tak bych potřeboval nějakou mapu trasy, kde by se dala sehnat tak aby se dala použít do studia, nikdy jsem to ještě nedělal. Děkuji.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Zdenek1: Myslim, ze ked zadas Google a obrazky urcite nieco najdes. Ja som zatial na vwebe nasiel 99% veci co som potreboval.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Mrkni na www.mapquest.com (proklikej se na Outside U.S. & Canada).
ludbud

Zdeněk 1: Já sice přesně nevím, o co jde (nechce se mi z časových důvodů studovat odkaz od Joe-Joe), ale pěknou automapku i s Tebou vyznačenou trasou (coby podklad do studia) si lehce pořídíš v jakémkoliv "routeplaneru", např. Route 66. Ten sice není zadarmo, ale tož... Výřez hotové mapky se správným poměrem stran a zvolenou trasou se dá stáhnout do schránky a pak jako jpg vložit do projektu. Další perfektní routeplaner (nejen pro studio) je na adrese www.via.michelin.com. Ten je zadarmo.
lubud

Pardon, předchozí příspěvek vložil lubud - ne ludbud, neumím se tuším podepsat...
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host