EDIUS PRO 9

Odpovědět
Jirka M
Příspěvky: 144
Registrován: 15.03.2017, 07:24
Kontaktovat uživatele:

Řekl bych, že u 9 je hlavně lákavý export v h.265, který je přístupný jen s integrovanou grafikou.Jestli máš v PC integrovanou grafiku v procesoru, tak bych vůbec neváhal. Nejlepší je stáhnout si trial a vyzkoušet. Měl jsem 8 i trial 9 nainstalováno a bez problémů. Snad to je stejné i u 7. Pracovat se dá u 9 s daleko víc formáty.
Co se týká slevy při update na vyšší verzi, tak to nebylo ani u školní verze. Cena sama o sobě už je sleva. Aktualizace ale fungují normálně.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za odpověď a radu.Mám nově postavené PC s I7,2060 grafiku,32 Ram a SSD a je integrovaná grafika a jde mě také o H265
a o další formáty takže asi půjdu do toho.Dříve jsem neměl integrovanou grafiku.protože jsem si hrál s virtuálem.Ještě jednou díky.
Daffy

Zdravim.Mám Edius 9.52 a nejde mi přepočitavát h.265 video píše mi to že mi hadverově to nevyhovuje.Mám procesor i7 3770 ivy Bridge s integrovanou grafikou
HD 4000,RAM 8GB.Prosím napište mi kde je chyba že to nejde přepočitavát v h.265.děkuji.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Pokud má jádro procesoru grafiku, tak nastavit v BIOSU ENABLE INTEGRATED GPU.EDIUS má HW akceleraci stačí zaškrknout v exportu.
Daffy

Nelze exportovat soubory z důvodu nedostupnosti hardwarového kodéru.To mi piše v Ediusu po přeložení, když chci přepočitát h.265 video opět na h.265.
Ale když přepočitavám video v rozlišení HD MTS 1920x1080p tak to funguje normálně přepočitavá to v pohodě na 1920x1080 m2ts.
Daffy

Zdravim.otázka pro MONYSE. Jaký použivaté K - Lite Codec Pack já mám verzi 10.5.0 ve Windows 8.1 Pro .Na Edius 9.5 by to asi chtělo novější Codec
např. 1575.Prosím poraďte mi prosím někdo stálé mi nejdou přepočitavát videa h.265 na h.265 jak jsem již psál minulé děkuji za odpovědi.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Žádný lite codec pack nepoužívám.Kodeky obsahuje EDIUS platí to jak jsem psal musíte to nastavit v Biosu pokud teda máte grafické jádro v procesoru.
Daffy

Zdravim. Prosím MONYSE jestli by mi neofotil ten Bios kde se to nastavuje v které složce nemohu to najit. Díky za spoluprací.
MONYS
Příspěvky: 395
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Dá se to najít na YT, zadejte název základní desky a jak nastavit hw dekodování interní grafiky procesoru v BIOSu.Jinak bych doporučil at vám to nastaví nějaký technik.
kapo
Příspěvky: 29
Registrován: 10.12.2017, 16:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím - prosím poraďte
1. Mám problém u Edius 9 Mám skoro dokončený film a najednou když jsem chtěl ještě něco přidat na čas. osu - klip , hudbu fotku tak to nejde a ani přidat do Binu .
Nemám někde zaškrtnutou nějakou ikonu ? Doposud Edius běžel jak má !!!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů