Slowmotion

bugr
Příspěvky: 67
Registrován: 23.12.2017, 11:12
Kontaktovat uživatele:

Přihodím dotaz sem, zrychluju video a mám problém, klip mi zůstane stejně dlouhý a při trojnásobném zrychlení se mi opakuje scéna třikrát.
je to otázka nastavení jak se má klip chovat?
Takhle každý posun rychlosti znamená pátrat kde mi končí klip a začíná opakovačka a další střih, díky
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

V tomto nejsem vůbec zběhlý, takže nedokáži pomoci. Snad někdo jiný.
Saxel

To je přeci pochopitelné, že když klip zrychlíš, bude přehrání trvat kratší dobu. Konec klipu Vegas označuje výsekem ve tvaru písmene "v" v horní hraně eventu v timeline.
mirok
Příspěvky: 20
Registrován: 10.04.2014, 13:06
Kontaktovat uživatele:

Jsou dva způsoby zrychlení/spomalení - Velocity - nastavit % alebo CTRL+táhnout vlevo/vpravo. Velocity napr pri nastavení na začiatku 300% za stejnou dobu přehraje klip třikrát - konce jsou nahoře vyznačené šedými trojúhelníčky. Stačí skrátit k prvnímu. CTRL+skrácení na požadovanou dobu. Úprava je vyznačená vlnovkou uprostřed klipu. Výhoda Velocity je, že je možné zryclení resp. spomalení nastavovat pomocí key-pointú.
bugr
Příspěvky: 67
Registrován: 23.12.2017, 11:12
Kontaktovat uživatele:

dík, chápu ty způsoby změny rychlosti..

Mě šlo o to aby se mi při použití velocity při zrychlení ten klip úměrně zkracoval.
Byl jsem na to zvyklý v pinnacle a myslím, že je to uživatelsky přívětivější než že zůstane délka klipu stejná a vyplní se to opakováním klipu.

Jelikož má Vegas mraky různých nastavení tak jsem doufal, že i tohle jde někde přepnout.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host