SSD A WIN.10

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Zdravím a mám k Vám prosbu, k tomu kdo z Vás má nainstalován SSD jako systémový disk.Upgradoval jsem W10 na SSD disk.Vše funguje velmi rychle ale někde jsem slyšel že to má také úskalí a to že je potřeba ve Win10 ihned zakázat spoustu věcí zejména defragmentaci .Win prý provede automaticky defragmentaci a může zničit SSD.Je to pravda nebo je to hoax?Předem děkuji za radu.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Je to naprostý nesmysl. Já používám SSD jako systémové disky už několik let na 2 stolních a 1 noťasu (Win10 používám od jejich počátku) a ještě jsem neměl žádný problém. Defragmentaci Win10 provádí na zadání z Nástrojů pro správu Windows a někde jsem četl, že u SSD je to zbytečnost, tak to neřeším.
U posledních větších aktualizací mne ale štve, že mi přestaví některá nastavení a pak to musím pracně opravovat.
U v.1703 jsem aktualizace zakázal, stejně pro mne v podstatě žádnou cenu nemají, možná pro profíky ano.
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Tak díky.A propo Edius 8 neumí 10 bit 4.2.2 sice přehraje natočené video ale po vyrenderu ho převede jako 8 bit.Jedině umí unkompreset AVI ale to je soubor pak několik desítek giga.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host