edius 7 a projekce ve w10

Odpovědět
olan
Příspěvky: 3
Registrován: 01.05.2016, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Vážení mám problém. Vytvořil jsem pásmo klipů do představení které pouštím z tabletu přes projektor přímo do představení. Nejdříve jsem simuloval na stolním počítači, žádný problém. U notebooku se to chová úplně jinak. Nevím jak nastavit a co. Jestli počítač nebo Edius anebo obojí. Zatím jedno řešení jsem našel, ale složité. V počítači zvolím projektor jako monitor č.2 a zaškrtnu jako hlavní. Po otevření E7 musím přetahat náhledy na notebook a když kliknu na okno náhledu na notebooku objeví se čistý obraz bez dalších informací i na plátně. To je velmi důležité. Problém je to přetahování z plátna do notebooku. Prosím, jestli mi někdo poradí jak to nastavit jinak? 15. srpna to musím spustit a hledám jednodušší řešení. Děkuji za pomoc Olan
čápík
Příspěvky: 29
Registrován: 03.10.2014, 15:47
Kontaktovat uživatele:

Já mám taky natebook a nijak to neřeším. Mám na ediusu zapnutý dvoumonitorový okno a jen připojím monitor nebo projektor a dvakrát kliknu na oknonáhledu timeline a je to tam celé velké a nic nenastavuju a nepřetahuji. Jestli jsem se vyjádřil srozumitelně
olan
Příspěvky: 3
Registrován: 01.05.2016, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Děkuji Vám za radu, dal jsem si do notebooku W7 a funguje mi to přesně tak jak píšete. O.K.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host