AVID Liquid 7 (Liquid Edition)

Pinnacle Liquid Edition, Avid Liquid
Zamčeno
buff

Prosím můžete mě někdo nakopnout jak vytvořit podmenu? Menu s jedním oknem je v poho, ale nějak nemůžu přidat další "okno" s menu (podmenu). Nechci používat ty jejich přednastavené. Dělám si své od začátku. Předem díky.
uintatherium

Nevíte někdo jak to bude s AL? Exac nás opustil. Zvykl jsem si na něj a stálo to inějaké úsilí, plně vyhovuje pro práci v horizontu regionálních médii - ale začíná chybět např import (dnes módního) AVCHD a také mám výrazné problémy s QT v Hd rozlišení (klipyse natáhnou ale při přesunutí do timem line se systém zasekne...???
Dík.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Mám 6ku a kvůli chybějícímu AVCHD v 7 pořád čekám na nějakou další verzi. Vypadá to ale že už se nedočkáme. I když žádnou oficiální informaci jsem nikde neviděl.
MACK

Zdravím, nedávno jsem pořizoval AL7, chtěl jsem u EXAC a jak píšete, už ho nemaji. Tak jsem brouzdal a našel jsem ho na SVĚT SOFTWARE. Čekal jsem asi 2 měsíce a nic. Pak se mi ho podařilo sehnat u DIGITAL VIDEO.cz a tam mi řekl pán, že vývoj byl ukončen, že prý už nebude, doprodává se. Je to neoficiální, ale asi bych tomu věřil. Prý AVID má zájem spíše prodávat AVID MEDIA COMPOSER, má z něj více peněz.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Tak tvoji informaci mi potvrdil Exac. Takže teď budu přemýšlet jestli má cenu jít do té 7ky, nebo to prodat. Mám k tomu breakout box, tak by byla škoda se toho zbavovat. Ale vývoj jde kupředu a s downconvertem AVCHD do MPEGu už dlouho nevystačím. Takže nakonec skončím stejně u Vegasu.
MACK

jj, Vegas už jsem taky pořídil. Ale je docela náročné se orientovat ve Vagasu, když je člověk zvyklej na AL. Na stránkách ERPEA.cz maji na Vegas zajímavé akce. http://www.erpea.cz/
steviezah
Příspěvky: 1735
Registrován: 22.03.2010, 12:00
Kontaktovat uživatele:

Dnes jsem kontroloval(22.3.10)stránky Avidu sekce All.Liquid tam už není.Jak bylo výše uvedeno jenom Media Composer a Avid Unity.Zkusím zaregnout trial verzi,kterou jsem si schoval,na stránkách avidu ke stažení už taky není.
MACK

Tak už je to tu oficiálně. Přišel mi mail od AVIDU.

Dear Valued Avid Liquid Customer,

This letter provides notification for the end of production of the Avid Liquid Family of Products. As of March 3, 2010, these products will no longer be developed or available for purchase.

Why was this decision made?
The decision to end this product family was not made lightly, but it is necessary to allow us to focus our future development efforts to ensure that we can best respond to the changing needs of both our professional and consumer customers. On the pro video side, it will allow us to focus our development efforts on Avid Media Composer – the video and film editing solution used by professional editors worldwide, and the perfect next step for any Avid Liquid user.

What support will Avid offer?
Avid Customer Success will continue to provide phone support for Avid Liquid products for the next 2 years. Avid Service Access Codes, which enable support for specific service issues, will continue to be available for purchase on the Avid Web Store. Avid will continue to provide spare parts, while supplies last, for Liquid hardware under warranty.

What else do I need to know about this?
We have put together an extensive FAQ document which can be accessed via our Knowledge Base. You can also find a high-level feature comparisons of Pinnacle Studio, Avid Liquid, and Avid Media Composer, which will help you understand the differences between the various editing applications available from us.


pro ty slabší v angličtině jako jsem já, google překlad:

Vážený Avid Liquid zákazníka,

Tento dopis obsahuje oznámení konce výroby kapalné Avid rodina produktů. Jako 3. března, 2010, budou tyto výrobky již vypracovány, nebo jsou k dispozici pro nákup.

Proč bylo toto rozhodnutí přijato?
Rozhodnutí o ukončení tohoto výrobku rodina nebyla provedena lehce, ale je třeba, aby nám umožní soustředit naše budoucí úsilí o rozvoj s cílem zajistit, že se můžeme nejlépe reagovat na měnící se potřeby obou našich profesionálních a spotřebitelských zákazníků. Na straně pro video, umožní nám soustředit naše úsilí o rozvoj na Avid Media Composer - video a filmového střihu řešení používají profesionální editory na celém světě, a perfektní dalším krokem pro všechny uživatele kapalin Avid.

Jakou podporu budou Avid nabízí?
Avid Úspěšné implementace u zákazníků bude nadále poskytovat telefonickou podporu pro produkty Avid Liquid na další 2 roky . Avid Service Přístupové kódy, které umožní podporu pro konkrétní službu otázky, budou i nadále k dispozici pro nákup na Avid Web Store. Avid bude i nadále poskytovat náhradní díly, do vyprodání zásob, na bázi tekutých hardware v záruce.

Co ještě potřebuji vědět o tomto?
Připravili jsme rozsáhlý FAQ dokument , který se lze dostat přes naše Knowledge Base. Můžete si také najít na vysoké úrovni funkce srovnávání Pinnacle Studio, Avid Liquid , a Avid Media Composer , který vám pomůže pochopit rozdíly mezi jednotlivými úpravy dostupných aplikací od nás.

Co je další pro mě?
Avid s potěšením oznamuje speciální limitovanou-time pouze loajalita nabídku, která vám umožní připojit se k milionům Avid Media Composer editorů pro 80% z pravidelné Obvyklá cena.
MACK

pokud by jste chtěli TRIAL Liquidu, tak tady je odkaz:
http://www.avid.com/forms/thanks.asp?iT ... NLDBTNQ106

ještě funguje, dneska jsem to zkoušel
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů