AVID Liquid 7 (Liquid Edition)

Pinnacle Liquid Edition, Avid Liquid
Zamčeno
Bediny

Zdravím. Tak zase jedna prosba o radu. Poraďte prosím, jak mám v Avid Liquid editovat každou stránku menu zvlášť?
Popis, který napíšu pod tlačítka v editoru menu se mně ukazuje stejný na všech stránkách menu. Já bych, ale rád měl na každé straně menu pod tlačítky jiný popis.
Tlačítka i popisy jsem si udělal sám, jelikož žádné z nabídky menu mi nevyhovovaly. Animované snímky v tlačítcích se na každé straně menu mění, popis však ne.
michael

Zdravim vsechny,
prosim Vas jak dosahnu toho, abych mohl do Avidu importovat video ve formatu mpeg? Pise mi to unsupported format.
jibarr
Příspěvky: 32
Registrován: 20.04.2008, 16:17
Kontaktovat uživatele:

Bediny. Ano. Musíš editovat každou stránku zvlášť. Popisky tlačítek se dělají v editoru menu, nebo po přetažení tl. na časovou osu. Záleží jak to máš nastavený nástrojích.

michael: mpeg AL vezme normálně. Je otázkou, co to je za mpeg. Chce to více informací.
mack

pro Bediny:
ahoj našel jsem na netu video tutorial jak udělat menu. Mrkni, možná to pomůže. Má to koncovku .swf a veliké je to 48MB, takže to chvilku trvá než se to stahne a přehraje se to přímo v prohlížeči.

http://www.shepherdsoftware.com/tutoria ... ember2.swf
iano

nemal by niekto zaujem o original Avid Liquid 7 + Pinnacle USB700 box. je to super kombinacia hlavne ked strihas HDV. stoji mi to doma v krabici takze dam velmi lacno niekomu kto s tym naozaj bude vediet robit.
iano
iano /zavinac/ chello.sk
Tomas

Ajajajaj. iano, to si nemohl přijít s nabídkou o pár týdnů dřív? Bral bych hned, ale pořídil jsem nedávno Sony Vegas Pro.
apendixen
Příspěvky: 93
Registrován: 04.02.2009, 07:10
Kontaktovat uživatele:

pro iano:
předpokládám,že už dávno není.V opačném případě mám zájem.
Bediny

Dobrý den, tak mám po čase zase dotaz.
Rád bych se zeptal, jestli můžu použít přechod Hollywood FX - 32-Multimedia 1 - CD Box Open při zpracování ve formátu 16:9.
Při použití v tomto formátu se na začátku a na konci tohoto přechodu
zobrazí na levé straně náhledu obrazu pruh, ve kterém je část obrazu z pravé strany.
Stanislav Pastýř

Ještě je nabídka akuelní? Pokud ano jaká je cena a stav?
Děkuji.
S.Pastýř
buff

Nějak nemůžu hnout spodmenu.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host