Zpřeházení komentáře při spojování dvou projektů v Pinnacle 14

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
šuškič

Mám Pinnacle 14 . potřebuji spojit dva projekty do jednobo. Postup - druhý projekt vyberu klávesou CTRL- A zkopíruji CTRL C .Otevřu první projekt a na konec vložím klávesou CTRL V projekt druhý . Obyčejně to bylo bez problémů ale teď se mě najednou v druhém projektu objevily sem tam zpřeházené komenáře . Už jsem zkoušel obrácené pořadí ale to se neosvědčilo. Vůbec nevím co s tím, pořád stejný problém. Poradíte? Mám Win 7 /64 bit Šuškič
Miroslav Polner

Pozrite sa do projektov či tam nemáte rovnaké názvy sekvencií.
miki
Příspěvky: 1
Registrován: 16.06.2017, 07:42
Kontaktovat uživatele:

Dobry den, mam problem pri strihani formatu avchd z kamery sony hdr cx 900 v pinnacle 14 ultimate collection. PC intel i7 cpu 2,66 ghz, ram 6 gb. Velmi tazko ide strihnut pri mp4 to ide hladko .poradte
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Pro: miki 16. 06. 2017 07:59
..................Pinnacle - bylo dobré dříve až do č. 15. Mělo problém, že neumělo MP4 (AVCHD). Tak že, zkoušet AVCHD v Pinnacle 14 (15) je asi zbytečné.... Poslední verze je č. 20. Dle mne je lepší Adobe Premiere Elements 15 (v české verzi !!!). Je jednodušší, stabilnější, nepadá, ovládání podobné (ne stejné...) jako u Pinnacle......
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů