Seká náhled videa, aj titulky

Odpovědět
NoFear
Příspěvky: 3
Registrován: 29.01.2017, 01:35
Kontaktovat uživatele:

Zdravím, potreboval by som radu. Či nainštalujem pinnacle 18,19,20 stále mi seká náhlad videa a taktiež pohyblivé titulky. Dáka rada?
Miroslav Polner

Neviem aký máte PC, či vám stíha prehrávať HD video, skúste nastavenia-ovládací panel - export a náhľad, mali by ste tam v kolonke kvalita zadať vyvážené, ale zrejme máte slabý počítač, HD video vyžaduje dosť silnú konfiguráciu.
NoFear
Příspěvky: 3
Registrován: 29.01.2017, 01:35
Kontaktovat uživatele:

práveže mám teraz čisto nový Notbook, intel i5 ramku 8G grafika Nvidia geforce 920m, a stáva sa mi aj to že tam nainštalujem doplnky a vôbec mi ich v tom programe neukáže... a nas tarom PC mi 18tka frčí len seká lebo je PC slabý a tu na natosi to vôbec nejde... odkaz na nejaké pinacle 19 aj z doplnkami na stiahnutie by nebol?
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

..........když máš Pinnacle17, Pinnacle 18, Pinnacle 19, Pinnacle 20 a pořád ti to nejde (ostatním to jde...), není to tím, že to máš postahované od kohokoliv, zkus si verzi Pinnace 20 třeba i koupit (!). (:P)
SW.cz

Dobrý den,
také jsme se s tímto problémem setkali, vytvořili jsme návod, díky kterému se většině našich zákazníků podařilo tuto situaci vyřešit.
Návod najdete na našem webu, v sekci Tutoriály:

http://www.sw.centrum.cz/tutorialy/pinn ... led-videa/

S pozdravem,
tým SW.cz


Naposledy oživil Anonymous v 11.01.2021, 15:25
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host