Pinnacle Studio 20

Odpovědět
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

..........."aktuálně" zdarma:)o ......https://sharewareonsale.com/s/prodad-me ... oupon-sale
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

pro sotas -
To musela být sisyfovská práce dávat dohromady cizí video. To smekám! Já svá "díla" nezveřejňuji, používám podbarvení hudbou kterou mám rád a tady bych mohl narazit u OSA. (td)
Ke stabilizaci se už vyjádřil MONYS, Mercalli jsem používal ještě než se stal součástí Ediusu a byl k mání jako plugin do některých střihových programů a i jako samostatný program.
BD používám a v dohledné době budu používat, od DVD jsem odešel už dávno, to vypaluji jen na výslovné přání. On Edius BD podporuje i HW akcelerací.
Zálohuji na HDD.

Nenech se odradit, sice na 5xa nemáš a jistě nemáme nikdo z nás ! Kdo dokáže "urobiť 5 super filmů po 90 min. za 14 dnů" ? Nikdo! To by profíci z Barrandova a Hollywoodu čučeli !
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

pro kamera11 - díky za odkaz stáhl jsem a testuji... :-)
pro roman51 - díky!! :-)
pro Zvedavec - až ti 5xa pošle nějaký odkaz, tak bych se taky rád kouknul... :-)
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Pre p.Polner.
Chcem sa spýtať na tu stabilizáciu v Pin.20 ultimate.Ja keď ju dám tak mi skočí s popisom.Mám original verziu.Neviem či sa dá nejak odstraniť ten popis.
[attachment 1181 Novfilm.Film_Snmek-2-4.jpg]
Přílohy
Nový film.Film_Snímek-2-4.jpg
Nový film.Film_Snímek-2-4.jpg (239.92 KiB) Zobrazeno 566 x
Miroslav Polner

Ten popis si nevšímajte, vložíte efekt do videa, dáte , otvoriť editor ekektov,kliknúť na stabilizer, napravo hore a po otvorení nastavovacích prvkov zadať dole otvoriť, po otvorení ďalšieho okna zadáte tlačítko OK a popis zmizne, video sa začne preratávať. Samozrejme si ešte pred tým môžete nastaviť potrebné hodnoty, alebo zadať prednastavené.
šakal

Sotas, rád jsem se na film podíval. Bylo rozumné z materiálu udělat dva díly. Dělat film z podkladu, který natočil někdo jiný, navíc v prostředí, kde stříhač nebyl, to je dost nevděčné. I když na mne tam je hodně fotek a málo záběrů z kamer. Je to na pomezí filmu a diorámy. Ale každý to děláme za své peníze a nejlépe, jak si myslíme a dovedeme. Doporučil bych film umístit na bushmanfilm.com, tam to uvidí hodně lidí v poměrně krátkém čase.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Pre p.Polner.
Ďakujem
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Pro šakal:
Díky - primárně byla dohoda s účastníky, že tam nechám co možná nejvíce materiálu - přece jen, bylo to vytvořeno hlavně pro ně (jejich fotky a videa). Nicméně aby to bylo ještě koukatelné a nenudilo to i ostatní. Navíc zase tak moc nenatáčeli, spíše fotili a co natočili, bylo někdy dost rozklepané a tedy nepoužitelné. Na bushmanfilm jsem koukal - uvidíme zda to bude pro zveřejnění zde dostatečně "kvalitní" a zajímavé. :-)
šakal

Dívat se na to určitě dá, já jsem se rozhodně nenudil. Je mi jasné, že z cizícho materiáliu je člověk nucen hledat optimální řešení, spolupráce s autory foto a videozáznamů je o kompromisu. P. Haluza z bushmanfilmu to určitě vezme, když vzal i mně asi 6 filmů. Dají se tam vidět filmy velmi dobré, i nudné, alespoň pro mne je půl hodina maximum. Proto si delší obvykle ani nepouštím. Přeji hodně tvůrčích úspěchů.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Pro šakal: Děkuji, tak to zkusim a uvidim...
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host