Pinnacle Studio 20

Odpovědět
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

pro kamera11:
Omlouvám se za zmatek! Napraveno, smazáno! Děkuji za upozornění...
aaaaa

Pre Sotas:
Mňa nezaujímajú tvoje vzhliadnutia, to nie je smerodajný údaj, lebo ťukne a ide preč, tzv. "počítadlo napr. ABZ a pod..". Ale koľko ľudí videlo naozaj Tvoje rodinné videa, akcie, turistika z miest s tvojim vlastným ksichtom!!!! A to si ich spúšťa na TV 107 cm uhlopriečke. A kto platí sťahovanie cez internet, ak to chceš doma pozrieť na naozajstnom TV? Túto digitalizáciu podľa teba môžem robiť aj ja, ale nemám tam, čo také dať a načo, načo to dávať na verejnosť, nie som idiot, a ešte niečo k vašim digitálnym formátom, ešte sa stále vyvíjajú a každé 5 až 7 zanikajú, vždy budú novšie a novšie. A videa s nezmyslami ma nezaujímajú.
To máš tam umiestené rodinné videa so svojimi ksichtami?
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

No jo no..., co nadělám,.... musím se ještě hodně učit abych dosáhl úrovně pana 5xA. Zatím holt budu strihat nesmysly třeba i z té Patagonie.(td)
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Sotas fotky dobrý mám jen poznámku k těm videjím např. Patagonie, nevím v jakém programu stříháš ale videa by to chtělo pro příště stabilizovat pokud tvůj střih progr. obsahuje stabilisaci např.Mercali.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Pro MONYS:
Díky! Konečně něco přínosného. Jak jsem psal - podklady z Patagonie jsem dostal od kamarádů (já tam nebyl). Pravda je, že z GoPro bez stabilizátoru, jsem se snažil použít to méně rozklepané - sami účastníci uznali že příště nebudou natáčet za chůze... :-)

Stříhám v PINN20 - přiznám se že si nejsem jistý, ale nic o stabilizaci videa v P20 jsem nikde nečetl, takže tudy cesta asi nevede. Mercali se dá i koukám koupit samostatně - můžeš mi prosím napsat pár slov, zda lze Mercali použít samostatně, nebo jen v nějakém balíku střihového SW? To by mě zajímalo jak to funguje a jaké jsou zkušenosti. Díky...
Zvědavec

Pre aaaaa

Prosím o info, ako ti možno nahlásiť sledovanosť, keď nemám TV 107cm, ale 177cm? Podotýkam, že na nej je záznam z DVD "naozaj hnusný", Takže bez FHD to naozaj nejde. Ale to som odbočil.

Video sotas sme videli. Každý na neho máme nejaký názor, pre teba nezmysel napríklad. No prečo nie. Ale prosíme teda, kde možno vidieť tvoje nejaké video? Naozaj by ma to zaujímalo.

No len tak zo zvedavosti ... :-)

Ďakujem vopred X(
MONYS
Příspěvky: 400
Registrován: 24.12.2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Pinacle jsem měl kdysi tuším ver.14 Jinak .Já mám EDIUS8 tam je stabilisace obsažena přímo v programu.Spíše se stabilisací by ti poradil pan Polner který má s PIN. zkušenost.Existuje přímo program pro střih z GOPRO ale jestli má stabilisátor to nevím.
aaaaa

Zvedavec:
nahoď fotku 177 cm uhlopriečkového, má ho ja tvoja babka, rodina, tety, deti a iní príbuzní, na Slovensku, v Čechách a inde. Tu 177 cm dodávaš každému aj s videom, že? Zabudol som, že som ti sľúbil, že ti už neodpoviem, lebo to je stále o ničom a skutek-utek. Každý si spraví z toho istého videa pri exporte to, čo chce, ale základ nastrihaného videa je ten istý, len výstup si dá každý, ako chce, alebo viac výstupov, aj ACHVD, BD, 4K, MP4 a pod. - 4 výstupy a tvoje sen je splnený.(ale video v základe v softvéri je to isté - máš len jednu kameru, akurát rozdiel GB vo výstupe a potom dôležitosť vlastnenia zobrazovacieho zariadenia, či dotyčný má).
Končím - debata typu bulvár.
Čo tu nepíše nikto o patch 20.5, čo nepracujete? - akú má funkčnosť, ide spoľahlivo? to má zaujíma a nie tie dristy o výstupe.
Miroslav Polner

Pre Sotas, ak máte Pinnacle Studio 20 Ultimate, tak v efektoch je stabilizátor, NewBlueFX
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

pro p.Polner

Vřelé díky, to jsem nikde nezachytil - vypadá to, že se jmenuje: Pinnacle studio 20 ultimate stabilizer, ale mělo by to být ono! Děkuji!
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host