Pinnacle Studio 20

Odpovědět
Miroslav Polner

Skúste či vám to urobí ak to budete exportovať do formátu AVCHD , teda Transport stream, hodnoty si nastavte podľa, toho, čo potrebujete.
ambramil
Příspěvky: 13
Registrován: 12.06.2017, 18:41
Kontaktovat uživatele:

Nie, zasekne sa to vacsinou na 72 % ale niekedy aj menej..už neviem....:-(
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Jak je dlouhá stopa co se pokoušíte renderovat? Vymazal jste před renderováním cache? A do MP4 opravdu neexportujte, degraduje kvalitu - to správné je to co zmínil pan Polner, tedy MTS.
ambramil
Příspěvky: 13
Registrován: 12.06.2017, 18:41
Kontaktovat uživatele:

celé to mám 76 minut plus efekty ze studia. A kde vymažu tu cache?? Děkuji
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Vlevo nahoře v Nastavení / Ovládací panel / Umístění pro uložení / a dole odstraňuji renderované soubory - pokud už máte ale nějaký projekt který se renderoval velmi dlouho a nechcete to mazat - tak nemažte, nastavte jinou cestu a renderujte prostě do jiného adresáře...
ambramil
Příspěvky: 13
Registrován: 12.06.2017, 18:41
Kontaktovat uživatele:

[attachment 1184 fotkapinnacle.jpg]

A proč je část proužku modrá a kousek do zlata???
A není problém i to,že to dělám na Win 10 ??
Přílohy
fotka pinnacle.jpg
fotka pinnacle.jpg (286.43 KiB) Zobrazeno 952 x
ambramil
Příspěvky: 13
Registrován: 12.06.2017, 18:41
Kontaktovat uživatele:

rendroval jsem i na jiný disk i jiný adresař...stejné...zkusím ted vymazat ty rendrované soubory
ambramil
Příspěvky: 13
Registrován: 12.06.2017, 18:41
Kontaktovat uživatele:

A teraz tu čítam, že ked to urobím do MTS tak to lze prehrat len pomocou konzoly Sony?? To mi nepojde teda na USB a do televize prehrát?? Niesom až tak zbehlý :-)
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Celou dobu tu píšeš že nejde renderovat - ale obrázek posíláš z exportu. Takže render je hotov?

Export pouštíš až po dokončení renderu? Nikdy mě nenapadlo pustit export dříve než je hotov render - to by zřejmě vysvětlovalo ten "zlatý" proužek. Tedy renderuješ a exportuješ současně? To ani netuším zda vůbec jde, ale pak by to vysvětlovalo mnohé... :-)

MTS je normální formát - běžně ti ho "schroupne" Youtube a kdejaký WIN přehrávač- TV netuším co tvoje umí, ale asi není problém stáhnout do TV přes přehrávač obsah YT, nebo přes USB - případně...
ambramil
Příspěvky: 13
Registrován: 12.06.2017, 18:41
Kontaktovat uživatele:

Tak ted jsem asi totálne jak se říká...mimo misu...ja si myslel,že to,když dokončím upravu videa v Pinnacle,tak potom to rendruji do formátu...AVI,mp4 a pod aby jsem to mohl dát na USB a divat se na to v televizi....čiže to není ono??? Jak se tedy provádí rendr?? Omlouvám se,ale nejsem v tomto ještě kovaný.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů