Pinnacle Studio 20

Odpovědět
Miroslav Poner

Pozrite si v akom mieste sa export zastavuje, môže byť chyba strihu, prechodu, alebo chýbajúci obrázok, v danom mieste, ak sa vám ho podarí nájsť, vystrihnite jeden obrázok a malo by to ísť.
Jiří Samuel

Dobrý den všem,
co máte problém s exportem nejen v Pinnacle Studio Ultimate 20, ale i v dalších verzích i v jiném software. Měl jsem ten samý problém a s pomocí support přímo u výrobce Corel Draw jsme se k příčině dostali. Pokud Vám odkaz pomůže, budu rád, když nás podpoříte like či jakoukoliv jinou formou, třeba sdílením.
Mám pro Vás řešení zde.

Pevně věřím tomu, že výše uvedený odkaz pomůže všem.
Mějte hezký den
Jiří Samuel
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Zdravím vás,
ono to s tím blokováním videa u Apple je jinak než píšete. O žádné blokování se nejedná. Jedná se o zcela nové formáty, kde cílem je ušetřit místo na disku - nejlépe popsané je to ZDE .
Jiri

Dobrý den,
U Pinnaclu jsem už od S7 a dost filmů jsem sestříhal. Nyní jsem z důvodu novějších a modernějších formátů přešel ze Studia12 na Studio 21. Zatím se tím prokousávám, ale pár věcí ne a ne najít. Jak spojím dva klipy? Zatím jsem nenašel tlačítko ani nabídku. To samé je s uzamknutím zvukové a videostopy samostatně.
Jak v tedy klipu posunu zvukovou stopu vůči videu. Poradí někdo? Díky.
Miroslav Polner

To čo potrebujete vedieť sú základné veci v PS21, rozpisovať to asi význam nemá, skúste pozrieť sem a malo by vám to pomôcť. https://www.youtube.com/results?search_query=pnnacle+21
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

......pane Polnere, odkazy jsou většinou v angličtině a nepředpokládám, že ti starší tuto ovládají. Tak že je to (asi) k ničemu....Lepší je "brožura" v ruce. Je fakt, že dříve ke každé verzi Pinnacle kniha (brožura) vyšla (většinou od pana Pecinovského...). .....Horší je to, když si to mnozí stahují z ....?... mají to v anglické verzi (jde použít i překladač Google...). Pokud má pán verzi (Pinnacle) v češtině, tak má v nápovědě i systém spouštění, ovládání, práci s programem.... Ono přejít od Pinnacle 12 na Pinnacle 21, je jako přejít z Trabanta na BMW, bez naučení se manuálu ovládání to není možné...............Můj názor...........


Naposledy oživil Anonymous v 27.08.2022, 08:05
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů