Pinnacle Studio 20

Odpovědět
šakal

Sotas, byl jsem na bushmanfilmu a I. díl z Patagonie už tam je. Gratuluji a těším se na další. Rád ochutnám něco z vlastní kuchyně.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Díky šakal :-), pan Haluza mi včera psal, tak jsem mu ještě poslal 2. díl - ten je akčnější myslím :-) Mimochodem, pod jakým jménem najdu tvé fílmy. rád bych se přiučil (můžeš mi prosím napsat soukromě, případně, díky!!!) Včera jsem koukal na některé a fakt byly dobré... ;)
šakal

Mám tam jeden film z Maďarska( jiný tam není) dtto Dánsko, dva z Maroka jeden z Francie, Jmenuji se Lukeš Arnošt
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

Šakal - už jsem je zkoukl... :-) Díky! Zvláště pak Maroko FES bylo super.... :-)
Miroslav Polner

Vyšiel opravný Patch 20.6.0 Zlepšenie stability programu a oprava hlásených chýb.

http://www.pinnaclesys.com/en/support/downloads/
šakal

Pěkně Ti přibývají shlédnutí,
na filmy , chodí tam na to poměrně dost lidí.
TondaX

Ahoj. V PinnacleStudio 20 Ultimate nemohu přijít na problém s maskováním a sledováním objektů. Když kliknu na klip v ose pravým tl. myši, tak mi to nabídne pouze sledování pohybu (mám poslední patch a přeinstalace také nepomohla).
Miroslav Polner

No možno bolo niečo zle nastavené, alebo nainštalované, skúste resetovať v nastaveniach a vyčistiť registre, určite sa na to dá prísť.
sotas
Příspěvky: 110
Registrován: 17.11.2016, 14:12
Kontaktovat uživatele:

šakal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pěkně Ti přibývají shlédnutí,
> na filmy , chodí tam na to poměrně dost lidí.

Ahoj, díky - ano je to super, alespoň člověk zhodnotí ty desítky hodin... :-) A třeba někdo. kdo se tam nedostane i rád koukne a naopak, kdo se tam chystá, ví co ho čeká... :-)
ambramil
Příspěvky: 13
Registrován: 12.06.2017, 18:41
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny ve spolek,
jsem tu nováček a mám takovou malou otázku: proč když začnu provádět renderování se mi to v různých procentech zasekne a dál se nic neprovádí.Zruším to,začnu znova a pak se to kousne třeba o kousek dál. Nejsem schopen tedy udelat jeden film najednou. Renderuji do mp4 .Na kameře mám nastaveno 1080/50. Co může ,nebo co způsobuje zaseknutí renderování?? Mám Pc 16G RAM, SSD 250 GB, 6jádr.procesor a gr.kartu 1050. Mám originál Pinnacle studio 20 ultimate a všechny nabízené aktualizace.
Díky
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů