Pinnacle Studio 20

Odpovědět
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Ani Pinnacle 20 Ultimate nemá ikonu na zvuk, na pravej strane ale ma vľavo ako ekvaliér.Do verzie 19.1.320 som nemal žiadny problem.,ale potom to začalo.Tie iste problémy sú aj v Pinnacle 20.Ja musím exportovať vo verzii 19.1.320,lebo vo všetkých iných,aj v Pinnacle - 20 ultimate mi vypíše Error, problem s časovou osou.Stále na inom mieste.Ja som to už riešil na tom fore,dostal som aj dobre rady od p.Polnera a p.kamery 11.Skúšam všetko čo sa dá.Ukládam na inom disku,iný názov a stale to isté.Nainštaloval som nové Pinnacle 20 Ultimate - original DVD,a myslel som že bude všetko v poriadku,ale v mojom prípade nieje.Od verzie 19.5...a 20 ...je stale problém.Dám ten istý projekt exportovať 1.40 hod. do verzie 19.1.320 a všetko šľape ako ma.Neviem či mal ešte niekto podobný problém a či to nejak vyriešil.
sotas

Dneska jsem obdržel krabici P20U X( - jenže dneska ještě dodělávám finále projektu - 73min. Včera to prošlo OK, jen jsme ještě malinko něco upravil a pouštím znovu - MOV FHD - 73 min, výsledná velikost včera 6,3GB. Pokud bude vše OK, zítra instaluji P20U a celý projekt v něm projedu znovu - už nyní jsme zvědav... :)-D Dám vědět...
aaaaa

Tu nejde o to, či to Pinnacle 20 to spraví správne ako export na DVD, ale o to, keď to pustíte film na televízore, či je to dobré - obraz sa nesmie rozpadávať, kockovať, načítanie snímok, prázdne snímky a pod. po napr. 30 minútach. Treba to prezrieť podrobne a až do konca.
Mňa štve, napr. ako včera, že v editore Pinnacle vydrží pracovať 20-30 minút a potom je pomalé alebo stojí, musí ho uložiť, vypnúť a znova spustiť. Budem musieť povypínať niečo v softvéry - zložky pre sledovanie, počty adresárov zložkách, voľné miesto na disku a pod.
Dobre sa spolupracuje s tímom technickej podpory, odpovedia na všetko a sú radi aj na podnety (len v angličtine).
sotas

Tak jsem si v noci instaloval PINN20 Ultimate - nejprve jsem odebral kompletně verzi 19 a pak jsem jen klikal. Vše šlo jak po drátkách a za chvíli bylo hotovo - už si hraju... :-)
sotas

Tak asi první problém... Zkouším nové efekty, aktuálně Sledování pohybu a ejhle, jakmile zapnu tento efekt, černá obrazovka - zvuk jde slyšet. Že by moje Geforce GTX560 již nestačila? Nebo v čem je safra problém... Chlapi kdo máte P20 - můžete to vyzkoušet prosím?
sotas

Velmi neochotně se po změně v klipu rozjíždí renderování - po úpravě klipu nad ním zůstane žlutá čára a nic se neděje. Pomůže jen restart aplikace :-/
Romolus
Příspěvky: 1755
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Milovníci Pinnacle mají očividně raději nekonečný kruh testování, co v Pinnacle s novou verzí funguje a co nikoliv. Lidé s ostatními střihovými aplikacemi se mohou soustředit naopak na samotný střih videa a chyby ve věčném začarovaném kruhu naštěstí řešit nemusí. Kdyby Ti, co si koupili již několikátou verzi NEDOLADĚNÉHO Pinnaclu, peníze sečetli a dali na např. Sony Vegas Pro, měli by po problému. Střihali by klidně své video a zbylý čas investovali jinde.
Někdy mi připadá, že střihači v Pinnaclu jsou masochisté nebo naivkové, kteří věří, že nová verze je lépe odladěná. Ona je však pouze přejmenovanou neodladěnou verzí, pro ty, co si namlouvají, že ta bude lepší než ta předchozí. NEBUDE, jen z Vás tahají peníze! (Také jsem byl takový, to je však naštěstí už nenávratnou minulostí.)

PINNACLU a jeho věčným ladičům ZDAR.
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Komu není rady, tomu není pomoci!! To ví už i žába Jarmila v našem rybníčku! >:D<
sotas

Chlapci, vy kteří jste spokojení a nepoužíváte Pinnacle (protože jste na to již dost chytří), nechte nás hloupé, prosím, tiše bádat nad chybami které jsme si neukázněně zakoupili. Pro nás je to sport, nás to baví... :)-D
Jistě máte někde svoji sekci: Nám vše funguje a nemáme o čem psát..., tak prosím nezaplevelujte "rádoby vtipnými radami" naši sekci...

Děkuji vám za všechny nepoučitelné...
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

Omlouvám se, netušil jsem, že Pinnacle nemáte na střih videa, ale na BÁDÁNÍ. To vysvětluje vaší zarputilost ! :D
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host