Pinnacle Studio 20

Odpovědět
aaaaa

Pinnacle 20 Plus je absolútne nepoužiteľný na tvorbu filmov z videa, stále neurobí a nedájú sa vkladať titulky (spraví len 2-3). Aj by som sem vložil obrázok, ale nedá sa, píše:

"Porucha, prehrávač nelze otevřít, duvod, nebyl obdržen nástroj k tvorbe titulku! !!!!!!!!!!!!!!!!!"

Zo 100 hodín moje práce v Pinnacle venujem 80-90 hodín len zapínaniu, vypínaniu Pinnacle a videa a stále nejaké hľadania úprav studia. (už od verzie 17, 18 a 19).
aaaaa

Odinštaloval som celé Pinnacle Plus 20 CZ, vymazal všetky adresáre z windows (Program files, Data files a ďalšie), nainštaloval som ho znova a Pinnacle má rovnakú chybu, nespraví viac ako 2 titulky, chyba a porucha rovnaká!!!!!!!! (pozrite text vyššie). Z ničoho nič to začalo včera a dnes.
Prosím Vás napíšte niekto, komu to funguje všetko v poriadku, robí skoro každý deň v Pinnacle a v poslednom čase urobil niekoľko videí dlhších ako 40 minút.
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

PRO: pro 5x (nebo 4x?) AAAAA
Tady máš KONTAKT na zastoupení v ČR. Zkus pana Soukupa, nebo pana Pospíšila → http://www.exac.cz/kontakty.php . Nic kloudnějšího asi neseženeš. Zkusit můžeš org. stránky Pinnacle a nebo ještě ti posílám odkaz na dobré stránky → http://translate.google.cz/translate?sl ... 2F&act=url Máš zde všechno, novinky, opravy, záplaty ... Dobrá je i ta dizkuze pod tím (!). Tu si přečti, řeší tam problémy jako ty a mají mnohdy řešení. Ještě někdy bývají nějaké názory na Amazonu (diskuze k Pinnacle). Dej vědět AAAAA ..................
aaaaa

Nazdar kamera11,
napísal som si rovno na technickú podporu, kde sa prihlasuje ako "Ticket do 24 hod." Pin. Studio Plus 20. Predsa nie je možné mať tak závažné chyby v softvéri. Nejde to ani ako skrátim dĺžku na 10 minút a vymažem všetky titulky, a spraví len 2. Pred 2 týždňami som im tiež napísal, odpoveď som dostal (otočili sme e-maili asi 4x.). Samozrejme komunikácia prebieha v angličtine, popis chyby a obrázky ako prílohy s chybnými hláseniami a preklad vo Worde do angličtiny. Takže počkám dozajtra na odpoveď, veď pošlú podrobný postup a aj prílohy s obrázkami. Toto je neriešiteľná chyba pre zákazníka.
Takto som niekoľko krát riešil aj iný softvér v robote "SoilVision" z Kanady a aj 10-20 -krát za 3 roky a dokonca okamžite spravili aktualizácie, dokonca bol som pred nimi, nemali vtedy ani win 8 a ani win 10 a už vôbec 64-bit systém. Teraz majú všetko. Dobre sa s nimi komunikuje a sú radi.
Už by som rad pracoval s Pinnacle 20 bez problémov. Tu nejde o RAM a ani procesor, ale o naprogramovanie softvéru.
aaaaa

Ešte som sa neozval, lebo s technickou podporou sme to zatiaľ nevyriešili. Ponúkli riešenia, ale tie nepomohli (aj viem nové finty ako sa nejakých vecí zbaviť, opraviť, a tak). A teraz som čakal na ročnú aktualizáciu Windows 1607 (bol s ňou problém prvé dni, ale potom išla, napr. v robote išla nainštalovať 16x=OK, a potom so ju ešte raz nainštaloval aj doma). Najprv som dal do poriadku počítač, lebo 1607 je vlastne nový operačný systém.
aaaaa

Nazdarte, technická podpora ešte nič nevyriešila, neozvali sa (že sa ozvú raz, keď na to prídu), ale teraz iná téma (tiež stará). Urobil som včera export na posledné DVD v PS20 Plus (41 min. + 30 titulkov po 2/4 ks/ na jedno spustenie PS). Všetko super, softvér to zvládol, ale: zase ma to nasralo, nedá sa to pozerať na televízore, po 30 minúte sa zase rozpadáva a zasekáva obraz DVD-R, takže je jedno, či máte 17, 18, 19, alebo 20, má rovnaké chyby. A tu nejde o pamäť RAM (má až 4,2 GB spolu na prácu - Duo 2x2,93 MHz, 4 GB RAM a grafická NVidia GT 630 - spĺňa ich požiadavky na prácu, win 10/64-bit), tu to spravilo poriadne až do konca. A výsledok na hovno. Nejde to ani u známych na TV po 30 minúte (Hdmi, Scart).
Kto zaručí, keď si človek kúpi nový počítač, že to nebude rovnaké: (1. Titulky editor - porucha, 2. NGStudio prestal pracovať, 3. Export na DVD sa nedá pozerať po 30 minúte).
jobro

Uživatel "aaaaa" zásobuje fórum neustálým nářkem na Pinnacle. Před lety jsem jej také používal, myslím ve verzi 10? Nepamatuji se.
Tvorba DVD disků v normě PAL fungovala celkem uspokojivě. I když vkládání titulků a menu bylo poněkud obskurní. Jedině, co se mi na Pinnaclu líbilo, byl výběr pěkně graficky zvládnutého písma pro titulky.
Po nástupu HD videa jsem už nepokoušel osud a Pinnacle opustil. I v oné dřevní době byly s tímto programem potíže - na některém počítači fungoval, na jiných padal a dělal psí kusy...

Pro "aaaaa" - když to zázračně po 30 minutách v přehrávači lehne:

1. vyzkoušel jsi přehrát v PC samostatné soubory VOB, vytvořené na optickém médiu?
2. jdou VOBy přehrát z harddisku?
3. Je vypálené DVD médium v pořádku?
4. export (rendering) videa do souboru (ne na DVD) je přehratelný v PC?

Možností je samozřejmě víc, ale to nelze na dálku posoudit, protože nikdo neví, jak máš počítač konfigurovaný a zaplácaný aplikacemi, kodeky a jiným smetím, které se mohou s Pinnaclem "hádat". Vylučovací metodou je třeba najít místo, kde nastává chyba. Jinak jsou tvoje stížnosti k ničemu.
Miroslav Polner

Pre aaaaa, skús exportovať hotový projekt do DVD ako obrázok a následne vypáliť napríklad v Ashapoo programe.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Pre aaaaa.
Ja to tiež s nimi riešim cez technickú podporu.Vyskúšal som veľa veci čo mi odpísali a nič.Teraz mi odpísali že to dali preveriť vyvojarom,Titulky editor,ten istý problem aký máš ty.Ja mám ešte problém,keď dám do videa fotku,tak mi to pri exporte na tom mieste NG studio prestane pracovať,alebo napíše - Problem s časovou osou.Keď nedám fotky tak ide bez problémov.Projekt je 1.45 hod a je tam menu rôzne efekty,titulky,prechody,hudba.To mi začalo robiť od verzie PS 19.5....aj PS 20,ale keď to dám do PS 19 verzia 19.1.3.320,tak to vyexportuje bez problemov.DVD sa dá prehrať všade.Mám Win - 10 Enterprise - 64 bit.Intel - Core i5 - 4590 - CPU 3.30 GHz - RAM 16 GB - NVIDIA GeForce GTX 750 Ti.HDD - 2000 GB - SDD - 256 GB.
Styf
Příspěvky: 59
Registrován: 14.02.2012, 15:55
Kontaktovat uživatele:

Teraz som dal cely projekt exportovať do súboru a export bol bez problémov.Tak neviem kde je problem.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host