prodám kameru Canon LEGRIA HF G 10 + příslušenství

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
segaranch

Prodám málo využívanou videokameru Canon LEGRIA HF G10 http://www.canon.cz/for_home/product_fi ... ia_hf_g10/
a dále k ní příslušenství:
- původně přibalené originální vybavení (nabíječka, baterka, sluneční clona, dálkový ovladač, software)
- Canon DM-100 systémový směrový stereofonní mikrofon
- Canon systémové světlo VL-5
- 2 ks originál Canon baterií

Všechno je v bezvadném, málo používaném, stavu.
Cena za vše 15.000Kč
kontakt: jiri.kriz@segaranch.cz
Jihočeský kraj
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Sakra dobrá cena (!). Jen sama kamera stála 25 000.-kč http://www.aaron.cz/produkty/canon-hf-g10
roman51
Příspěvky: 362
Registrován: 09.03.2012, 17:54
Kontaktovat uživatele:

No, já bych nad tou cenou tolik nejásal. Čip to má jen 1/3", neumí to 50p (dle specifikace kterou jsem našel jen 25p). Před 1 a půl rokem jsem prodával Panasonic SD700, který už 50p uměl a byl jsem rád za 11 000,- Kč s podobným příslušenstvím. Když si k 15k přidám 3k, mám třeba Lumix FZ1000, který umí kromě 50p navíc 4K (i když jen 25p), čip má 1" a navíc je to excelentní fotoaparát.
Myslím si, že prodávající ví proč tu málo používanou kameru prodává. ;)
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

Každý nemá vše. Někomu stačí "Lubitel", někomu "Hasselblad". Kamera (nabízená) skutečně neumí "přemety na hrazdě", ale je to kamera a né fotoaparát. Canon má dobrou optiku a nechá si to zaplatit. To samo Sony.... pokud nehodláš využít všechny hejblátka a "možnosti" ke kameře, je nabízená kamera velmi dobrá volba. I s tím příslušenstvím, co k tomu dodává (!). Né každý bude točit 4K.Ona taková oslava u dortu stačí i na Full HD........................
segaranch

to Roman51 - ano prodávající, tedy já, opravdu ví, proč tu kameru prodává - jsem pro nevratném poškození ramene levé ruky a úhel, pod kterým se levou rukou drží kamera, je pro mne už nedosažitelný a velice bolestivý. Nemůžu už fotit a natáčet. A focení je můj koníček několik desítek let, tedy v době, kdy jsem třeba kinofilmy vyvolával ještě v Ronalu od ORWO.
Ze stejného důvodu prodávám i svou fotovýbavu Nikon D810+6Nikkor objektivů+ další příslušenství. To ale do tohoto fóra nepatří.
Pokud by u mne nedošlo ke zranění, věř mi, že bych se té kamery nezbavoval, protože její obrazový výkon, hlavně v podmínkách mizerného světla, je skvělý a s minimem šumu. S nikonama jsem také pořizoval 4K videa, ale po nějaké době trápení se objemem dat, dobama renderování, atd. jsem pořizování 4K vzdal. Stejně to nemáme v rodině na čem přehrávat.
A jak píše "kamera11", je k tomu to příslušenství. Napočítej si k tomu Lumixu baterky, směrový/stereo mikrofon a taky s tou cenou budeš jinde ;)
Přeju ti hezký den.
Miroslav Polner

Tá kamera Canon Legria HF G 10 aj s dodávaným príslušenstvom je za veľmi dobrú cenu, nakoľko je to polovica ceny novej. Čo sa týka čipu, tak ten je rady PRO a má výborné podmienky na snímanie obrazu aj za slabého svetla. Ja používam novšiu radu XA 20, tá je síce drahšia ale obraz je porovnateľný so staršou radou HF10
lostman

Dobrý den,
mám zájem od Vaši zrcadlovku Nikon D810. Prosím ozvěte se na
lostman@seznam.cz
732 679 961
Díky


Naposledy oživil Anonymous v 23.12.2020, 01:13
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host