Maturitní projekt - pomoc :D ..

Fórum o všem ostatním - kamery, hardware, offtopic, ...
Odpovědět
Vincek

Zdravím všechny , kteří si rozklikli tento přízpěvěk . Vím , že nepatří na tento web , ale nevím kam jinam se mám obrátit ... Dostal jsem jako maturitní projekt natočit video o vaření téma není určené má mít 15 min ( minimálně) obsahovat rozhovor a zbytek je jen na mě .. nevím jestli to vidím moc složitě nebo ne , ale obsolutně nevím jak to mám natočit .. mám možnost se domluvit s šéfkuchaři restaurací a mam možnost s nimi natáčet , ale nemám ponětí o tom jak to natočit aby to za něco stálo jestli mi můžete jak koliv pomoci , či poradit budu velmi rád . Předem díky :)
Romolus
Příspěvky: 1750
Registrován: 26.05.2010, 10:08
Kontaktovat uživatele:

Já bych se poohlédl po nějaké literatuře na toto téma. Možná zde ale někdo napíše pro Vás scénář. :-)
kamera11
Příspěvky: 376
Registrován: 09.06.2012, 00:42
Kontaktovat uživatele:

...........vem kameru, vem kámoše či kámošku (nebo oba) a vyražte někam do restaurace. Zkuste domluvit jesti můžete natáčet jak se dělá řízek (nebo jiné...). K tomu potom konzumaci a pokec jak to chutá. To vše natoč, vyhoď špatné záběry (roztřesené, neostré...), sestříhej do těch 15 min a máš to. Není co řešit. Když to nepůjde v restauraci, tak to natoč u někoho doma. I s tím jídlem nakonec...Doufám, že kamera ti říká "pane" (!). Můžeš to celé pojat jako grotesku (nedoporučuji), podbarvit to celé hudbou (bývá problém s autorstvím...) nebo namluvit komentář (bývá problém !!!),nebo to udělat s doprovodnou hudbou "schváleného tipu", nebo jen titulky. Kdo nic nezkusil, ten nic nepokazil. Za nás se hodnotilo i to, že BYL ZÁJEM NĚCO UDĚLAT. To, co vzniklo, bylo až druhořadé. I když....
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Pár poznámek "z druhého břehu"( před pár léty bych jako činný byl na straně zadavatele- pedagoga). Projdi si pořady na tema vaření v TV - archiv ČT, YouTube a další, event.stahni a prostuduj- rozeber. Délku jedn. záběrů, střídání celek,detail, polodetail, vložení komentářů apod.Ku př.min. a max délka zábérů ( do 8-10 vt. max), formu střihu a přechodů. Zajdi za nějakým trochu zkušeným amatérém a nech si poradit- můžeš ho pak uvést i v titulcích- jako se používá použitá literatura v diplomkách. Ještě- pokud se neurazíš- dám zkušební námět- příprava Vánoc doma počínaje pečením a konče vařením. Nemusí být typické- řízek, vinná klobása, příprava stolování. Doma ti to blízcí zopakují podle potřeby. To bych pak třeba doplnil ještě stejnou přípravou u profíků- v restauraci ap. Na konci by měl být nějaký tvůj názor- závěr, na př porovnání postupu a výsledků. Také tady můžeš použít i názory účastníků, ty pak MUSÍŠ samozřejmě uvést jako spoluautory v záv. titulcích. Mimochodem, hluboká úklona Vašim pedagogům- zadavatelům. Z mého pohledu prima nápad. Co studuješ- hotelovku ?
Zdravím JK, s datem narození před 2. světovou válkou.
PS. Moje babča se v 70. pustila do pečení výstavních dortů- vše podle YouTube- záběr po záběru. Ona peče,ty budeš točit.Postup stejný- "jak se co dělá!"
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Mimochodem, s chválou zadavatelů jsem to trochu přehnal. Délka - min. 15 minut je podle mne extremní - všimni se se stopkama v ruce, kolik námětů se vejde do 15 minut na př. v TV ve zprávách a porovnej to na př. s délkou velmi kvalitních /i metodicky/ kuchařských videí na YouTube. Čtvrt hodiny, to je záhul na jednotlivé téma i pro zkušeného filmového amatéra. Nezasvěcený divák- pokud nepůjde o dílko hodné "Oscara pro české maturanty" se po cca 6-8 minutách začne nudit a přestane mu chutnat i popcorn, nebo výborné babiččino vánoční pečivo.


Naposledy oživil Anonymous v 27.01.2021, 22:46
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů