Problém po spuštění

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Steve.j

Dobrý den, pořídil jsem si Pinnacle studio 10 a naistaloval. Po asi 2 minutovém spouštění mi naběhne studio, ale po 10 vteřinách ve studiu se studio vypne a naběhne tabulka jestli chci odeslat podrobnosti o problému společnosti pinnacle. Můžete mi někdo poradit prosím?? Šetřil jsem na to půl roku. Mám Celeron 1.8 Ghz, 768 RAM, ATI Radeon 9600XT 256MB. Děkuji za každou radu. Steve.j
Jura

tak si stahni Studio 10 patch 10.5.0
Petr

Myslím, že CPU Celeron, které je pro kancelářské PC, není vůbec vhodné pro počítačový střih. Myslím, že Ti moc svižně nepoběží nai po tom update 10.5.

Tento procesor je rozhodně nevhodný (slabě řečeno) pro jakoukoliv práci s grafikou, nelineárním střihem videa či produkci zvuku a hudby...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Souhlasím že Celeron je nevhodný, ale Studio by určitě mělo jít spustit a fungovat i na něm (i když to bude míň stabilní).

Doporučení pro majitele celeronů: Pravidelně ukládejte ;)
L.K.
Příspěvky: 20
Registrován: 21.03.2006, 20:51
Kontaktovat uživatele:

Mám Pentium III 866MHz, 512 MB RAM, ATI Radeon 9600 128MB 400Hz a Studio mi funguje. Semozřejmě že musím mít trpělivost, protože 1 hod videa trvá zpracovet 7 hod! Ale noc je dost dlouhá :-) . Používal jsem Studio 9 a taky bez problémů. U Studia 10 jsem ale zjistil jeden problém (zatím - po 14ti dnech používání a zkoušení). Při přehrávání v DVD přehrávači nedokáže přehrávač přejít na zvolený čas. To ve Studiu 9 fungovalo. Nemáte někdo nějakou radu, co to způsobuje?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host