Vytvoreni DVD-problem

Fórum k Pinnacle Studio verze 8 a 9
Zamčeno
ruby
Příspěvky: 1
Registrován: 21.02.2005, 14:20
Kontaktovat uživatele:

Kdykoliv chci vytvorit DVD nebo VCD format z Pinnaclu Osmicky, zacne to "renderovat" a cca po hodine se to kousne nekde tesne pred koncem a prakticky je to cele vytuhle (stale to pise, ze renedruje, ackoliv se ocividne nic nedeje - stoji to na miste) a jedine, co reaguje je "cancel".
Napr. MPEG to ale vytvori bez problemu.
Cim to? Diky!
Roman Komárek

Dobrý den,

při zpracování filmu v Pinnaclu 8 a i při vypálení DVD se mi chvěje spodní okraj obrazu což ruší celkový dojem ze zpracovaného filmu.Může te mi prosím poradit jak tento problém odstranit.Předem Vám děkuji s pozdravem R.Komárek.
Joe-Joe

To Roman:
Ak myslis spodny pas cca 8pixelov a je to na monitore, tak s tym nemusis nic robit. V TV to vobec nebude vidiet. Je to prekryte plastovym okrajom.
Joe-Joe

To ruby:
To je dost tazke na dialku riesit, ale skus vyrendovat MPG2 DVD.
Pises, ze MPEG ide, ale aky? Pri DVD a VCD pouzivas kodek z PS8?
Hunady
Příspěvky: 27
Registrován: 17.05.2005, 02:34
Kontaktovat uživatele:

Jenom bych chtěl dodat že renderování na DVD formát může trvat i několik hodin. Závisí to na rychlosti procesoru. Měl jsem celerona 633 a tam trvalo 1,5 hodiny videa renderování 15 hodin. Jestli se to ale opravdu kousne tak to bude špatná komunikace někde v tvém PC.
miro

Ahoj,
na DVD mám nahráno 10 min (z PinStudia8) a rád bych na tom samém DVD pokračoval ve vypalování, ale PinSt8 mi hlásí, že předešlé nahrávky musím nejdříve vymazat,a to nechci.
Kde dělám chybu ? Můžete mi poradit, jak přidat k již stávajícím vypáleným minutám další obraz?

Děkuji

miro
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host