přejít nebo ne?

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
d2mac
Příspěvky: 114
Registrován: 17.11.2005, 08:45
Kontaktovat uživatele:

Joe-Joe,

myslim si ze Tvuj prispevek mluvi za vse! Takze jak rekl Jara Cimrman: "Budoucnost je v ALUMINIUM" a my muzeme rict: "Budoucnost je v TITANUM:))))"
lubud

Pro „jets“. No, já už se s Petrem moc nevybavuji. Myslím si totiž, že to je trošku psychicky vyšinutý jedinec. Když si přečteš jiné větve zjistíš, že skoro vždycky nadržený čeká na můj příspěvek jako „slípka na sopel“ a pak mne pokaždé pěkně, ale opravdu pěkně sjede. Já mám z něho už jen srandu, proto ta směrovka do „háje zelenýho“... Pro úsporu místa mohu slíbit, že už mu nikdy neodpovím (:-))).
Ještě k PS10.5+. Zjistil jsem zajímavou věc, že některé přehrávače DVD, např. PHILIPS DVD733/21 nenačtou menu DVD vytvořeného ve verzi 10.5. Přitom některé jiné přehrávače s tím problémy nemají. Jestliže jsem ale TENTÝŽ projekt zrenderoval ve staré verzi PS10+ (tuším to byl ten polotovar 10.2 nebo tak nějak) tak bylo kupodivu všechno v pořádku. Myslím, že vývojáři „konečnou“ verzi 10.5 nějak oškubali. Jinak si fakt myslím, že PS10.5+ bude možná už dost brzo "plně" (ve smyslu firmy Pinnacle) funkčním nástrojem. Proto také čekám, co bude dál.
K tomu co píše Joe-Joe. Taková ocenění bývají někdy dost podezřelá. a někdy se prý i „kupují“. Tím nemyslím zrovna to „titanium“. Ale když nakoukneme např. do EISA 2005-2006 na oceněnou kameru NV-GS250 jsem rozpačitý. Tenhle tříčipák, ale s pidičipy 1/6“ není totiž nic jiného než hračka pro dobré světlo. Tož tak...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

To s tím menu myslíš vážně? To by stálo za to napsat na podporu exacu ( nebo na webboard.pinnaclesys.com).

A jinak k těm neustálým dohadům o funkčnosti/nefunkčnosti (které nemají žádnou informační hodnotu a už nám lezou na nervy ;-) ). Sám posoudit zatím nemůžu, ale hodím na web anketu. Ať dá každý vědět jak mu to funguje.
... a tím nechci vyvolat další bouřlivou debatu "o ničem" ...
lubud

Mart: No fakt, nemám sebemenší důvod bezdůvodně hanět Pinnacle, vždyť s nimi už asi 8 let stříhám. Pokud by šlo jen o ten přehrávač Philips DVD733/21 - vem to čert. Není to už nejnovější model i když šlape stále jako hodinky a přehraje i méně kvalitní DVD. Zajímavé je právě to, že bere/nebere menu DVD právě podle toho, která verze PS 10.5 ho renderovala. Čili rozdíl je jednoznačně v softu. Chápal bych to, kdyby to bylo naopak, ale takhle?
S tou anketou to je dobrý nápad - naše dohadovačky s Petrem jsou na kočku... Je tam ošetřeno, aby někdo neklikal dvakrát?
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Je a není :-(. Šikovnější člověk si vždycky poradí.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Pokial chce niekto mat oficialny soft na strih tak za tie prachy PS+ je urcite vyhodna.
Pre zaciatky, obcasny strih a nevymyslanie nejakych specialitiek je to tiez najlepsie riesenie. Velmi vela manikov ho pouziva co toci napr. svadby, stuzkove a pod.B)-
Ako som uz pisal , bolo by lepsie tam mat menej vselijakych nepouzitelnych prechodov, ale radsej to spravit stabilnejsie.8-)
Dnes nie je problem natrepat do compu 15 warez programov na strih a nevediet poriadne ani jeden.:o
Petr

Joe-Joe Wrote:
-------------------------------------------------------
> Dnes nie je problem natrepat do compu 15 warez
> programov na strih a nevediet poriadne ani
> jeden.

Absolutni souhlas. Rad bych, aby tato diskuze byla skutecne vecna, a prinasela vsem nejaky uzitek, a nejenom neustale urazky a dehonestace za jine nazory, nez ma nekdo jiny.


Petr

Ajaj, omlouvam se za ten "double", bylo to nejak tuhe, takze to tam vlitlo dvakrat. Nicmene ocekavam "pochvaly"...
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Joe-Joe: naprosto souhlas. Taky znám pár lidí co dělají s videem profi a používají i PS. Na jednoduché věci je prostě za svou cenu ideální.

Petr: pochvalu mas za nazor, a double prispevek uz neni ;)
lubud

Tip jak "samoobslužně" obejít jednu z chyb v PS10+: Tvorba menu DVD funguje v PS10+ jen tehdy, je li menu na první pozici na timeline. Vložíme-li totiž na timeline před menu logo, nelze do rámečků při návrhu menu nic vkládat - menu nelze vytvořit. Tuto funkci (běžnou např. u PS8) ošidíme v PS10+ tak, že logo vložíme až nakonec, po úplném sestřihu projektu. Většinou to tak projde.
Je to jedna z chyb, jakou povrchní či sváteční střihač ani neobjeví, ale nabízí se otázka: když jde něco u starých verzí SW, proč to nejde i tady?
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host