přejít nebo ne?

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
jets
Příspěvky: 10
Registrován: 25.05.2005, 07:23
Kontaktovat uživatele:

Mám PS9 a teď jsem vzal nový NB takže budu řešit nové aktivace na odemknutí doplňků. Mám dilema jestli zrovna nepřejít na PS10. Je tu celkem dost informací ale mě by spíš zajímaly názory lidí kteří přešli z 9 na 10. Litujete nebo ne? Vyplatí se těch 1.190,- co za to chtějí?
Petr

Rozhodne si to dobre promysli, ale prosim nedej na nazory nekterych zde, myslim, ze se da pouzit nejdrive odlehcena "zkusebni" verze, a da se bez problemu provozovat i vedle stavajici S9+, mam to tak stejne.

Pokud to chces na NTB, pohlidej si hlavne velikost RAM (min. 1 GB), CPU (nejlepe Pentium, nedoporucuji Celeron, ci nejaka levna AMDcka), take sdilene grafiky mohou nestacit...
Pokud Ti to poslape bez problemu, rozhodne doporucuji, vlastni strih je vyrazne rychlejsi a sviznejsi nez predchozi verze i ve velkych projektech, zde se uplatnuje asi to nove jadro z Liquidu, to same aplikace efektu a prechodu, vypocty (prerendering) jsou take rychlejsi.
Pokud do toho pujdes, urcite upgraduj na Plus verzi, vyplati se to.
Mart
Příspěvky: 677
Registrován: 16.01.2005, 18:44
Kontaktovat uživatele:

Taky plánuji někdy přejít, ale čekám na nějakou trial verzi abych to testnul. Podle ohlasů tady na fóru si představu neudělám. Chce to vyzkoušet. Údajně by měla být trial verze začátkem dubna (podle exacu).
Pak už jen přemýšlím jestli PS10+ nebo MediaSuite10. Musím zjistit jestli za něco stojí ty programy co ktomu dávají. Upgrade asi kupovat nebudu (zas tak velká sleva to není).
jets
Příspěvky: 10
Registrován: 25.05.2005, 07:23
Kontaktovat uživatele:

Mám NB Acer Aspire 1692 WLMi 100GB hard 5400 otáček, 1GB RAM DDR II, grafika ATI X 700 256 RAM, Pentium 740. To by snad mělo stačit. Mám ale už asi rok nezpracované video - takže na mrtvici... Asi si teď objednám klíče, něco udělám, počkám na trial verzi a pak (pokud přejdu) mi budou muset poslat klíče ještě jednou... Každopádně dík za radu a názor.
lubud

Pro jets:
S PS10+ to bude asi jako s Kozinou a Lomikarem - "do roka a do dne" to bude už pravděpodobně plně funkční produkt. Vycházím z předpokladu, že takové fiasko jako bylo PS10+ si jednoduše žádná firma nemůže dovolit a tvrdě na tom zřejmě makají. Možná, že už ten "trial" něco naznačí? Já se vrátil s rozdělanými projekty prozatím ke staré verzi PS a průběžně trénuji Vegas 6. Ale pokud by to "do roka" opravdu fungovalo jak se patří, možná je vezmu ještě jednou na milost.
To Pentium 740 bude možná brzda?
Petr

lubud Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pro jets:
> S PS10+ to bude asi jako s Kozinou a Lomikarem - "do roka a do dne" to bude už >pravděpodobně plně funkční produkt. Vycházím z předpokladu, že takové fiasko jako >bylo PS10+ si jednoduše žádná firma nemůže dovolit a tvrdě na tom zřejmě makají.
> Možná, že už ten "trial" něco naznačí? Já se vrátil s rozdělanými projekty prozatím ke >staré verzi PS a průběžně trénuji Vegas 6. Ale pokud by to "do roka" opravdu fungovalo >jak se patří, možná je vezmu ještě jednou na milost. To Pentium 740 bude možná >brzda?

Mysli, ze se jiz opakujes, a na to se tu Jets neptal. Urcite si to rad precetl v jinych Tvych prispevcich. :-)
Nebo Ty litujes tech "penez", ktere jsi do S10 investoval ?
lubud

Petrovi: Jdi prosím Tě už do háje zelenýho. A na co se ptal "jets" nech laskavě na něm.
Petr

To lubud :

Myslim, ze pokud nekdo vytvori v diskuzi tema s nejakou konkretni otazkou, zaslouzi si i konkretni odpovedi, a ne opet Tve kazatelske bludy o tom, co je jedna pani povidala.

Vytvor si na to svuj vlastni thread, a urcite najdes sve priznivce :-)))
jets
Příspěvky: 10
Registrován: 25.05.2005, 07:23
Kontaktovat uživatele:

Kluci, nic ve zlém, ale jestli se chcete hádat, tak se domluvte, skočte si na pivko, vyříkejte si to a máte to vyřešené. Já bych opravdu radši četl názory (VŠECHNY a od VŠECH) které mi pomůžou v rozhodnutí.
Joe-Joe
Příspěvky: 232
Registrován: 01.04.2005, 14:35
Kontaktovat uživatele:

Vyber z tlace:
[quote]Pinnacle Studio Plus 10.5 Titanum získalo Zlatý objektiv - Pinnacle Studio Plus 10.5 TITANIUM získalo novinářské ocenění Zlatý objektiv v kategorii Nejlepší střihový systém roku 2006 - (21.03.2006)
[/quote]
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host