Pinnacle 17 - chyba v náhledu

Odpovědět
sapre
Příspěvky: 2
Registrován: 15.10.2014, 12:15
Kontaktovat uživatele:

Zdravím vás a prosím o pomoc. Pořídil jsem si před pár dny nový počítač s Windows 8.1 (procesor i7 3.2, RAM 12GB) a nainstaloval Pinnacle 17. Při první spuštění mi nechtěl vůbec přehrávat video v náhledu, zobrazovalo se stále pouze šedé pozadí. Zde jsem vyčetl, že je potřeba ze stránek Microsoftu doinstalovat - DirectX End-User Runtimes. Po nainstalování se video začalo zobrazovat, avšak po volném přejíždění po časové ose / scrollování video vždy vypadne opět v šedé pozadí a opět zpět po vteřině načtení najede. Vůbec netuším, v čem by mohla být ještě chyba. Dokáže mi někdo poradit? Vše moc díky za případné rady.
Divné na tom je i to, že to dělá i když se tam vloží pouze obrázek, tzn. data nula nula nic.
Miroslav Polner

Môžu to byť chýbajúci kodek, pozrite či máte v poriadku naištalovaný framework, prípadne aktuálne ovládače grafickej karty. A samozrejme všetky aktualizácie PS 17.
sapre
Příspěvky: 2
Registrován: 15.10.2014, 12:15
Kontaktovat uživatele:

Vážený pane Polnere,

mockrát díky za odpověď. I přes to, že jsem vše zkontroloval a aktualizoval, Pinnacle pořád vykazuje stejný problém :(
Pepa

Vážený pane, dělán Pinnem už od 486 a je to pořád stejné. Nikdy se netrefili novou verzí k verzi Win. Řešil jsem to, protože to mám podobně jako Vy - Pin 17 a Win 8.1. Ale už alespoň v řadě po sedmé... Postup je: Smazat 17. Sežeňte si verzi 16. Asi stačí trial. Vypněte antivir a podobné věci. ,,Nainstalujte 16" Což se Vám taky plně nepovede!!! Stačí když tam dáte při chybě tuším storno neboť se provede částečná instalace. Tu nespouštějte. Na jejich stránkách si stáhněte: Windows 8.1 Support Information for Pinnacle Studio 16 Users[ http://corel.force.com/pinnacle/article ... source=kba. Ten pak doinstaluje 16. Spustit a zjistit jestli jede vše. Mělo by. Pak nainstalujte 17. A je to o.k. 16 můžete smazat, ale moc to nedoporučuji. Až si koupíte novou pecku a nový Pinn tak postup opakujte -) Tzn. rozchodit starší k níž seženete úpravu na jejich stránkách a nainstalovat novou verzi. Tak hodně zdaru. Nezobrazuje se odkaz kdyby jste měl problém tak se ozvěte... http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/u ... Download=1


Naposledy oživil Anonymous v 28.12.2020, 21:59
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host