Pinnacle 14

Fórum ke všem verzím Pinnacle Studia 10 až 15
Zamčeno
Milan Biroščák
Příspěvky: 5
Registrován: 08.10.2014, 22:11
Kontaktovat uživatele:

Pri vkladani prechodov sa mi zobrazia z celej ponuky asi 3 prechody a ostatne prechody pri umiestneni na časovu os sa mi zobrazuje iba vykričnik.Poradi mi niekto? Dakujem som začiatočnik.
profil
Příspěvky: 53
Registrován: 14.08.2014, 02:45
Kontaktovat uživatele:

....................kde nic není, ani smrt nebere. Pinnacle pracuje pouze s odkazy (tj. na něco...). To něco musí být v PC. Ať je to org. stažený program, nebo soubory pro práci (fotky, videa, přechody....). Popiš více informací.
Milan Biroščák
Příspěvky: 5
Registrován: 08.10.2014, 22:11
Kontaktovat uživatele:

Pri uprave filmu na časovej osi pokiaľ tam umiestnim akykoľvek prechod tak namiesto prechodu sa mi tam zobrazi iba veľky vykričnik.
profil
Příspěvky: 53
Registrován: 14.08.2014, 02:45
Kontaktovat uživatele:

............všeobecně vzato, pokud se někde v projektu (na timeline) objeví vykřičník, je to známka toho, že to Studio Pinnacle nemůže najít. Vše bere odněkud. Pokud tu určitou věc (přechod, snímek, fotku) nemůže najít, vloží tam vykřičník. U oginálního programu je to normálně nemožné. Pokud ale otvíráte studio za nějaký čas a mezi tím jste odstranili nějaké soubory co byly v projektu, udělá to také vykřičníky. Studio prostě pracuje jen s odkazy, nemá vlastní knihovnu. Přechody má v org. programu. Pokud se neukazují a děláte to podle návodu, je asi program neorginální.
http://pinnaclestudio.helpmax.net/cs/prechody/
Milan Biroščák
Příspěvky: 5
Registrován: 08.10.2014, 22:11
Kontaktovat uživatele:

K mojej predchadzajucej otazke chcem doložiť,že pinnacle 14 som teraz skusil nainštalovať na stary PC s Windows Xp a tam všetko Ide spravne,ale na novom PC s Wind 8,1 ,4 jadrov.procesorom a 8 GB Ram to neide -idu iba niektore prechody nemôže to byť tym že mi bude treba nainštalovať nejaky novy Direct X_Dakujem.
Miroslav Polner

Windows 8 a vyššia rada Pinnacle 14 nepodporuje. Môže síce ako tak fungovať, ale nie spoľahlivo a bude padať a padať.
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host