Nový - MAGIX Movie Edit Pro 2015

Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny,
koupil jsem verzi "Plus", bylo ráz naráz přes Pay-pal (teda to umí moje dcera). Mám prosím dotaz na někoho kdo používá v této verzi Travel route. Prostě když tu nabídku zvolím tak mi to najede ale nejsou tam žádné mapy, jenom takové růžovo oranžové čtverce s křížky v pravém rohu. No asi to bude chyba u mě ale prosím někoho kdo by mě dokázal nakopnout jak ty mapy získat.
Děkuji Šány Brno
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím nikdy jsem u žádné verze žádné mapy nepotřeboval aplikovat.Nainstaloval jsem schválně na virtuál Win 10 - Magix Movie Edit Pro 2015 Premium a mapa v Travel route normálně naběhla, většinou naskočí Amerika,vlevo do sloupce jsem napsal Praha nabídlo to v Praze různá místa a po zadání se objevila mapa Prahy.Dále pro vytvoření trasy se již používají tlačítka z horní lišty.Takto mám funkční i Travel route v Magix video 18 a Magix X6.Nechce se mě moc věřit,že to zrovna ve v.Plus nechodí,když to bylo funkční i ve starších verzích.Ale možné je všechno.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím Otakar,
nu asi jak píši, je chyba někde u mně. Byl jsem rovněž upozorněn na aktualizaci grafiky.
Mě to dřív také chodilo, měl jsem verzi X6. Ale chtěl jsem něco legál tak jsem si koupil Plus.
Dík za reakci Šány Brno
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny,
přeji ještě zbytek klidných vánočních svátků a šťastný nový rok 2015.

Chci poprosit zdejší borce o radu. Já prostě nad tím problémem s vykreslením map v Travel route nevyhrál. Dokonce jsem zjistil, že TV karta Aver dává trhaný obraz při příjmu HD kanálů. No a to jsem instaloval vše na nový čistý disk a na 64bit Win7 viz níže. Kdyby někdo dokázal poradit budu vděčen protože si myslím, že na tom HW není nic proti ničemu.

HW : Intel Core i7-3770CPU @3.4GHz, 8,00 GB RAM, syst. HDD SSD Kingston Hyper X 120GB 3k,
GPU: GeForce GT 630.

SW : Win 7 64bit SP1, Magix MovieEdit Pro Plus 2015 (legál).

Dík Šány
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím já mám na virtuálu v.2015 14.09.03 Premium 64 na Win 7 64 a jak jsem uváděl tak to Travel route chodí a nikdy jsem tedy žádné mapy neinstaloval ani nevím odkud to ten soft vlastně bere.
Já mám satelitní vnější tuner ne kartu a pokud si pamatuji tak museli být poslední ovladače a nikdy jsem nepoužíval základní software k tomu přibalený,pro zobrazení jsem používal zatím vždy DVB Viewer a v tom při správném nastavení nebyl nikdy problém.Musí samozřejmě kartu najít.Nevím zda máte kartu také pro satelitní vysílání a zda před přeinstalováním chodila a zda jsou ovladače pro Win 7.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím Otakar,
ne, to je jenom TV karta. Ale je to záhada, protože mám ještě nainstalováno BlazeDTV, asi je to jen trial protože to pořád stahuje jas a tam se ten obraz na HD kanálech netrhá, tak už nevím co si o tom mám myslet.
Šány
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny,
tak můj problém s mapami v Travel route pokračuje. Chci se s Vámi jenom podělit o tom co jsem podnikl protože mi to nedá spát. Spojil jsem se s firmou co mi PC stavěla a s kterou ho pořád vylepšuji. Usoudili jsme společně, že provedou test grafiky a ono nic. Všechen HW je v pořádku. Ale potom co mi pán zavolal abych přišel mu tedy ukázat fyzicky u něho kde to tedy vázne tak jsem mu to chtěl ukázat. Ptal se přitom na zda potřebujeme přip. na Internet, já že ne ale pak jsem si uvědomil, že ano protože Travel route mapy tahá z Internetu. Ale jakmile jsme PC připojili na Internet tak ouha mapy naskočili. Já byl v šoku. Tak valím domů a ouha u mě nic. Tak jsem testoval na radu toho pána testoval rychlost připojení. Testy připojení UPC : 39,95 Mbit/s připojení, 4,94 MB/s stahování. Odpovídá to mému připojení. No ale mapy pořád nic. Tak jsem z toho jelen. Můžete mi prosím někdo sdělit na jakých rychlostech připojení se vám ty mapy vykreslují?
Předem děkuji za případné reakce.
Karel Brno.

P.S. V obrázku je vidět můj Travel route(td)
[attachment 1004 Magixroute.jpg]
Přílohy
Magix route.jpg
Magix route.jpg (229.68 KiB) Zobrazeno 2249 x
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím já mám 6 MB od O2 pohybuje se to spíš níž a není problém jak jsem již uváděl.Není v PC tedy něco zakázáno.Já jsem ale nikde nic nepovoloval.
Šány
Příspěvky: 55
Registrován: 15.04.2011, 09:08
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,
no právě problém je v tom, že na připojení u toho pána s kterým jsem to řešil to jede a to jsem ten PC prostě lapl a připojil u mě a nic. Já už zkoušel zastavit firewall, žádný spánek PC a disků atp. a pořád nic.
Dík za reakci.
Karel Brno
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím ten u koho jste to testoval má také od UPC připojení jako vy není v tomhle nějaký problém.Já jsem hledal na googlu ale nikde se takový problém nevyskytl i když zase v předešlém příspěvku uvádíte,že vám to na X6 chodilo.Já jsem to zkoušel ve v.Premium 14.09.03.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů