Nový - MAGIX Movie Edit Pro 2015

Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Pro Pali55 již jsem kontakt odeslal.
Otakar
Příspěvky: 358
Registrován: 20.09.2011, 20:50
Kontaktovat uživatele:

Zdravím SK funguje i v Magix Movie Edit 2015 Premium a tedy díky Pali55.
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Dotaz pro Paliho : Zaujala mne diskuze o MAGIXu; prošel jsem pár videotutoriálú na YouTube. Jsem od počátku Corelák, prosím, pokud máte možnost srovnat náročnost obou na HW, díky. Jedu na starším NTB, tak i na C X7 při použití pluginu proDAD , nebo renderování vše trvá věčnost. Dík i za negativní odpověď. bbsenior na klikni.cz
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Ono porovnavanie je tazke z niekolkych pohladov.
Ine je pracovat s video editorom na notebooku so slabsim procesorom alebo Pc s 4 jadrovym i5 ako mam ja.
Ja velky rozdiel osobne nevidim a to striham fullHD 1920x1080.Vsetko ide svizne aj v Corel-u aj v Magix-e.
Samozrejme pri konecnom renderigu je to rozdiel ak je video iba postrihane alebo ak su pouzite pluginy,prechody,
vylepsenia videa po obrazovej uprave .Ono je to teda subjektivny pohlad.
Ale nie je nic jednoduchsie ako si stiahnut a nainstalovat skusobnu - trialverziu na 30 dni a posudit na vlastnom booku - resp.na "vlastnej kozi a v priamom prenose"

Stiahnut trial
bbsenior
Příspěvky: 50
Registrován: 06.06.2014, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Dík za reakci, samozřejmě jsem se podíval i jinde, mám staženo,zatím nenainstalováno. Zaráží mne na př. u varianty Premium obrovský rozsah- přes 4Giga;, i když jsou tam věci, které bych asi neinstaloval (na př.proDAD Heroglyph- 663 MB). Vyzkouším, poprosím o slovenštinu, prosím, napište, pro kterou verz jí máte, přizpůsobím se se zkušební instalací. Pro pomalý HW mám vyzkoušenou praxi : spuštěný TaskManager-sleduji výkon a pokud "chroupe" CPU na 100% nedělám další krok-aplikace nepadá, ale v mém věku to má výhodu- stárnu pomaleji.
Palo

Dobrý večer Pali55,prosím Vás,nemohli by ste aj mne poslať češtinu,alebo link na Vašu češtinu do MAGIX Movie Edit Pro 2015? Ak áno,vopred ďakujem,Palo
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

No aj by som mohol ale nemam na Vas kontakt.Poslite mi sukromnu spravu alebo Vas mail.
p

Môžte napríklad sem: palo604@azet.sk
Ďakujem vopred. A prosím pracuje Magix.....aj na bit. systéme? Zatiaľ sa majte pekne a prajem pekný večer,Palo
Pali55
Příspěvky: 73
Registrován: 08.10.2013, 18:11
Kontaktovat uživatele:

Slovencinu som zaslal.
Preklad funguje na 32 aj 64 bit verziu.
Samozrejme treba nainstalovat (prepisat .dll ) pre kazdu zvlast do adresara 32 aj 64 bit verzie.
tony

Prosim vas ma otazku stiahl som si magix movie marker 12 starsia verzia ,mesacna a chce to aktualizaciu takze mail. a pasvord ,ale aky pasvord mam dat vobec naviem som strateny .dik za odpoved.
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host